• Zadania Tygodnia

27.11 – 01.12. 2023 r.

1. GRATULACJE
            RSU gratuluje zwycięzcom konkursu plastycznego Portret mojego misia:
            3-4 latki
            I miejsce - Monika Chylewska
            II miejsce - Amelia Breza, Sirbu Delia
            III miejsce - Maksymilian Pobłocki
            Wyróżnienie - Agata Jakubek
            5 latki
            I miejsce - Iga Jędrzejczak
            II miejsce - Aleksander Nowicki, Wiktoria Czaja
            III miejsce - Liwia Kamrowska, Karol Formela
            Wyróżnienie - Jakub Gołąbek
            Klasy 0
            I miejsce - Aleksandra Cichosz
            II miejsce - Antonia Deja, Stanisław Jeżewski
            III miejsce - Zofia Makowska, Antonina Piekarska
            Wyróżnienie - Maks Mielewczyk

2. PODZIĘKOWANIA
            Serdecznie dziękujemy:
            -  uczniom, którzy włączyli się w akcję charytatywną dla Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej
               prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a’ Paulo w Kartuzach;

-  uczniom i rodzicom za przyniesienie słodkości na kiermasz organizowany przez wychowawców  świetlicy;
            - uczniom z internatów oraz opiekunom za zorganizowanie pięknej akcji „Tydzień Życzliwości”;
            - członkom pocztu sztandarowego i harcerzom oraz opiekunom za udział w uroczystości odpustowej
              w naszej parafii.

3. WOJEWÓDZKI KONKURS „POLACY, KTÓRYCH POZNAĆ WARTO” – MIKOŁAJ KOPERNIK
            W najbliższą środę 29 listopada br. o  godz. 9:00 w sali gimnastycznej rozpocznie się XXII edycja konkursu.
            Sprawy organizacyjne: sala gimnastyczna będzie niedostępna do godz. 13:00, sala 203 będzie zajęta w godz. 9:00 – 10:00. Prosimy wszystkich uczniów o dostosowanie się do zaleceń nauczycieli dyżurujących oraz zachowanie porządku i ciszy. Naszej reprezentacji życzymy powodzenia!

4. RSU INFORMUJE
            W piątek 1 grudnia br. w godz. 18:00 – 21:00 odbędzie się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas VI-VIII.

1. PRZYPOMINAMY
            W niedzielę 3 grudnia br. w godz. 14:00 – 19:00 odbędzie się Rodzinny Kiermasz Świąteczny organizowany przez Radę Rodziców ZKiW w Stężycy. W programie m.in.: występy artystyczne, loteria fantowa, kafejka. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
          2. DOKARMIANIE PTAKÓW                                                                                                                                          Za oknami robi się coraz chłodniej, a temperatura powietrza spada poniżej zera. To oznacza, że na naszą pomoc coraz bardziej liczą żyjące w pobliżu  ptaki. Dobór pokarmu jest bardzo ważny, dlatego warto wiedzieć, czym karmić latających przyjaciół, aby im pomóc, a nie zaszkodzić. Jednym z dobrych pomysłów na pokarm są wszelkiego rodzaju nasiona, m.in. słonecznika, kukurydzy, a także: proso, pszenica, owies, orzechy, suszone  lub świeże owoce czy gotowane warzywa.