• Podsumowanie konkursu na ozdoby choinkowe

• 19.12.2019 11:07
      • Dnia 17 grudnia br. w przedszkolu odbyło się podsumowanie konkursu pt.: „Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa”.
      • Całemu wydarzeniu przewodniczyła pani dyrektor Lucyna Kerlin, która wręczyła nagrody. Na konkurs wpłynęło 65 prac wykonanych przez dzieci z wszystkich grup przedszkolnych z przedszkola „Smerfy” oraz z punktu przedszkolnego „Wesołe Misie”. Przyznano następujące miejsca:

Grupy przedszkolne:

I miejsce: Amelia Rolbiecka (5-latki)
        II miejsce: Agata Cyrzan (5-latki)
        II miejsce: Antonina Wysocka (4-latki)
        III miejsce: Daria Daft (5-latki)
        III miejsce: Błażej Cymerman (5-latki)
        Wyróżnienia: Nela Cichosz (3-latki), Julia Peplińska (3-latki) Kornelia Peplińska (5-latki), Fabian Krampilcz (3-latki)

Grupy przedszkolne „O”:

I miejsce: Zuzanna Piechowska („Oa”)
        II miejsce: Nikola Gańska („Oa”)
        II miejsce: Antoni Jurczak („Oc”)
        III miejsce: Karolina Dułak („Ob”)
        III miejsce: Dagmara Cichosz („Ob”)
        Wyróżnienia: Zuzanna Zając („Oa”), Kornelia Węsierska („Oc”), Alicja Szyca („Oc”), Kinga Armatowska („Oa”)

„WESOŁE MISIE”:

I miejsce: Józef Michalak
        II miejsce: Aleksandra Pakuła

Nagrody przyznane dzieciom z oddziału „Wesołe misie” nasze przedszkolaki osobiście dostarczyły do placówki.
        Jury i organizatorzy gratulują zwycięzcom a także dziękują dzieciom i rodzicom za wykonanie prac plastycznych.