• 09.05.2022 10:39
      • 30.  ZADANIA TYGODNIA

9 – 13 maja 2022r.

1. GRATULUJEMY
        • drużynie siatkarek, która zdobyła tytuł WICEMISTRZYŃ POLSKI JUNIOREK 2022.
        • uczestnikom XXI Diecezjalnego Konkursu Poezji Maryjnej w Kościerzynie:

- Dianie Cybulskiej VIIb zdobycia wyróżnienia oraz Marcinowi Puzdrowskiemu Ic udziału w konkursie.

• laureatom eliminacji gminnych Konkursu „RODNÔ MÒWA” w Stężycy:

- Wiktorii Piechowskiej zajęcia 2 miejsca,  Rozalii Orlikowskiej - 3 miejsca, Józefowi Literskiemu  - wyróżnienia w kategorii przedszkolnej;
        - Klaudiuszowi Felskowskiemu wyróżnienia w kategorii klas 1 – 3;
        - Weronice Puzdrowskiej zajęcia 3 miejsca w kategorii klas 7-8.
        Wiktoria Piechowska  będzie reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach powiatowych w Kartuzach.

1. DZIĘKUJEMY
        • Nauczycielom i uczniom klasy 3 LO4, którzy przygotowali apel pożegnania absolwentów naszego liceum;
        • Nauczycielom i uczniom klasy 6b i 6c za przygotowanie uroczystej akademii z okazji Święta 3 Maja;
        • Wszystkim uczestnikom gminnych obchodów majowego święta;
        • Przedstawicielom naszej szkoły biorącym udział w XI Marszu z Flagą;
        • Organizatorom „Wieczoru z testami” z języka angielskiego.
        1. MATURA TRWA

W poniedziałek, środę i czwartek trwają jeszcze egzaminy maturalne.

1. WIECZÓR Z TESTAMI

Dzisiaj w godzinach 17.00 – 19.00 uczniowie klas ósmych będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności przed egzaminem z języka polskiego.

1. FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH KĘTRZYN 2022

Od najbliższej środy nasze Kadetki zaczynają walkę w Finale Mistrzostw Polski

Życzymy sukcesów!

1. PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W dniach 11 - 13 maja br. od  godz. 8.05 będą trwały próbne egzaminy ósmoklasisty.

1. PIXBLOCKS PROGRAMMING CHALLENGE

Zbliża się 4 edycja największego szkolnego konkursu programistycznego w Polsce  PixBlocks Programming Challenge. Zachęcamy uczniów szkoły podstawowej do rywalizacji o tytuł najlepszych młodych programistów. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną przyznane w każdej z 3 kategorii wiekowych:

• Klasy 1-3 Programowanie w wizualnym języku PixBlocks
        • Klasy 4-6 Programowanie w wizualnym języku PixBlocks
        • Klasy 7-8 Programowanie w języku Python.

Koordynatorem konkursu jest pan Przemysław Laska.

1. EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

W ostatnim tygodniu maja planowane jest przeprowadzenie w klasach czwartych testów na kartę rowerową. Na początku czerwca odbędzie się egzamin praktyczny – jazda na rowerze.

Warto już teraz utrwalać wiadomości i ćwiczyć wymagane umiejętności.