• 16.05.2022 13:21
      • 31.  ZADANIA TYGODNIA

16 – 20 maja 2022r.

1. GRATULUJEMY
        • Drużynie Juniorek Młodszych zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski w Siatkówce.
        • Drużynie chłopców SP, którzy zajęli II miejsce w finale wojewódzkim zawodów w piłce nożnej.
        • Wiktorii Piechowskiej z grupy 5 – latków z przedszkola otrzymania wyróżnienia w eliminacjach powiatowych  Konkursu Literatury Kaszubskiej „Rodno Mowa” w Kartuzach.

1. DZIĘKUJEMY
        • Organizatorom i wszystkim darczyńcom, którzy zaangażowali się w zbiórkę na rzecz dzieci ukraińskich przebywających w ośrodku w Wygoninie.

1. BĄDŹMY ECO!
          22 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Święto to powinno pobudzić do refleksji każdego mieszkańca naszej planety. W związku z tym RSU zaprasza wszystkich uczniów do zaangażowania się w działalność ekologiczną, a klasy 0-III do prac porządkowych na terenie naszej miejscowości;  należy je wykonać do końca miesiąca (harmonogram w załączeniu). Pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa.
        2. RSU ZAPRASZA

W czwartek 19 maja Rada Samorządu Uczniowskiego  serdecznie zaprasza na lody, które przedstawiciele RSU będą sprzedawać  od godz. 9.00 na parterze szkoły.

1. KONKURS PLASTYCZNY

Sekcja Kulturalno - Rozrywkowa RSU zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału
         w konkursie plastycznym pt. Portret mojej mamy. Prace, które można wykonać techniką dowolną, przedstawiciele RSU zbiorą w dniach 23-24.05.2022.

1. TESTY TRZECIOKLASISTY

W dniach 19 – 20 maja uczniowie klas trzecich SP będą pisali testy sprawdzające wiadomości i umiejętności
        z języka polskiego oraz matematyki i przyrody. Życzymy wysokich wyników!

1. EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

Zbliża się termin egzaminów ósmoklasisty – odbędą się one w dniach 24 – 26 maja. Zachęcamy do ostatnich powtórek. Dla  uczniów klas I – VII SP oraz I – III LO będą to dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

1. EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

30 maja 2022r. odbędzie się egzamin na kartę rowerową – część teoretyczna.

2 czerwca 2022r. -  egzamin z części praktycznej.