• WYBORY DO RSU

• 30.09.2022 08:18
      • Od początku września trwała w naszej szkole kampania wyborcza do Rady Samorządu Uczniowskiego. 48 przedstawicieli ze wszystkich klas szkoły podstawowej i liceum przygotowało się do wyborów, które miały miejsce 14.09.2022r.
      • Uczniowie wrzucali karty wyborcze do specjalnie przygotowanej urny, a nad prawidłowym przebiegiem tego procesu czuwali uczniowie klas ósmych, którzy również podliczyli głosy. 20.09 grono 16 uczniów z najlepszym wynikiem wybrało na walnym zebraniu tegoroczny Zarząd RSU:
        - przewodniczącym RSU 2022/2023 został Szczepan Stanisławski kl. VIIc
        jego zastępcą Zuzanna Zdrojewska kl. VIIIc
        sekretarzem wybrano Wiktora Mielewczyk kl. VIIIc
        - Skarbnikiem został Tomasz Bronk kl. Vc
        Wybrano również przewodniczących sekcji:
        - Sekcji Sportowej - Kacper Kobiela kl. VIIIa
        - Sekcji Kulturalno – Rozrywkowej - Valieriia Chykalova kl. VIIb
        - Sekcji Naukowo – Charytatywnej  - Robert Mielewczyk  kl. VIIIa
        - Sekcji Porządkowej - Szczepan Głodowski kl. VIIc.
        Następnie dokonano podziału wszystkich członków RSU na sekcje i ustalono, że cotygodniowe spotkania Rady odbywać się będą w każdy poniedziałek o godz. 10.45 w sali 108. Wybory to dla naszej społeczności ważne wydarzenie, także nowo wybranej Radzie Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!
        Opiekunki RSU:  Emilia Dopke, Dorota Leśniowska, Celina Neubauer, Kamila Simon, Michalina Zaworska