• Spotkanie z pielęgniarką

• 01.03.2020 20:13
      •   Wtorek -  25.02.2020r. Tego dnia dzieci z naszego przedszkola odwiedziła pani pielęgniarka mama Darii.
      • Celem spotkania było uświadomienie przedszkolakom konieczności dbania o własne zdrowie, przypomniała również dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody,.  aby do późnych lat swojego życia mieć dobre samopoczucie i siły witalne do działania. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się m.in. jak wykonać opatrunki, jak należy zdrowo się odżywiać, gdzie mieszkają witaminki oraz wiele innych ważnych informacji. Uświadomiły sobie też, że nawet zwykłe wycieranie „noska”, jest bardzo ważne, gdyż nieumiejętne prowadzi do wielu chorób. Dzieci miały mnóstwo pytań do pani pielęgniarki, na które sympatyczna pani Beata z radością odpowiedziała.