• HARMONOGRAM  KONSULTACJI  NAUCZYCIELI  Z  RODZICAMI

          Rok szkolny 2019/2020

          Imię i nazwisko nauczyciela

          Dzień tygodnia + godzina

          Sala

           

          Borowicka Ewa

          wtorek/ środa 7.30 – 8.00

          P-9

           

          Byczkowska Irena

          piątek 13.20 – 13.50

          106

           

          Cybula Mirosława

          czwartek 9.00 – 9.45

          05

           

          Czecholińska Janina

          środa 12.40 – 13.25

          SK

           

          Chmielewski Michał

          czwartek 11.55 – 12.40

          hala

           

          Dopke Emilia

          środa 11.00 – 11.45

          106

           

          Dorau – Rospęk Renata

          czwartek  9.00 – 9.45

          106

           

          Dułak Monika

          poniedziałek 12.45 – 13.30

          106

          Drzymała Michał

          środa 11.00 – 11.45

          dom sportowca

          Felskowska Ewa

          wtorek 7.30 – 8.00

          P-16

          Formela Grażyna

          poniedziałek 9.00 – 9.45

          106

          Formela Ewa

          czwartek 11.00 – 11.45

          106

          Gac Radosław

          czwartek 11.30 – 12.30

          dom sportowca

          Herka Katarzyna

          wtorek 11.55 – 12.40

          106

          Herka Sławomir

          wtorek 11.00 – 12.40

          hala

          Jagiełło Gabriela

          wtorek 12.45 – 13.30

          hala

          Karasiński Piotr

          środa 13.30 – 13.50

          106

          Karcz Małgorzata

          piątek 11.55 – 12.40

          106

          Kiedrowski Andrzej

          wtorek 10.00 – 10.45

          hala

          Kirszen Karolina

          czwartek 10.00 – 10.45

          106

          Klawikowski Dawid

          czwartek 11.30 – 12.30

          dom sportowca

          Kostecka Kinga

          czwartek 16.20 – 17.00

          106

          Kotras Piotr

          wtorek 11.55 – 12.40

          106

          Kulwikowska Julia

          środa 11.00 – 11.45

          106

          Kulwikowska Mariola

          wtorek 7.30 – 8.00

          P-13

          Kupiecka Mariola

          wtorek 10.00 – 10.45

          106

          Kurek Agata

          poniedziałek 9.00 – 9.45

          106

          Laska Przemysław

          wtorek 11.00 – 11.45

          106

          Leśniowska Dorota

          środa 12.45 – 13.30

          106

          Makurat Dominika

          poniedziałek 13.30 – 13.50

          106

          Mańska Aldona

          wtorek 10.00 – 10.45 

          P-17

          Mejer Iwona

          czwartek 10.00 – 10.45

          P-11

          Miąskowska Agnieszka

          wtorek 9.00 – 9.45

          06

          Michor Dawid

          czwartek 11.55 – 12.40

          hala

          Naczk Jadwiga

          środa 11.55 – 12.40

          05

          Piechowska – Łyczko Stella

          środa 11.55 – 12.40

          106

          Piór Lidia

          poniedziałek 9.00 – 9.45

          106

          Popiela Elżbieta

          czwartek 10.00 – 11.00

          15 (za salą gimnastyczną)

          Reglińska Izabela

          wtorek 9.00 – 9.45

          05

          Rekowski Rafał

          środa 15.30 – 16.15

          106

          Sadowska –Kostuch Magdalena

          środa 11.55 – 12.40 

          SK

          Serkowska Monika

          wtorek 12.45 – 13.30 

          106

          Sidor Oliwier

          czwartek 11.00 – 11.45

          dom sportowca

          Sikora Marlena

          wtorek 9.30 – 10.00

          środa 10.30 – 11.00

          106

          Sikora - Ellwart Emilia

          środa 11.00 – 11.45

          106

          Simon Kamila

          środa 13.45 – 14.30

          106

          Stefanowski Marek

          czwartek 11.55 – 12.40

          hala

          Stencel Ireneusz

          czwartek 11.00 – 11.45

          dom sportowca

          Stobba – Plata Magdalena

          wtorek 12.45 – 13.30

          106

          Stuba – Wrońska Aneta

          piątek 12.30 – 13.30 

          15 (za salą gimnastyczną)

          Synak Wioleta

          środa 7.30 – 8.00

          SK

          Treder – Michalska Jolanta

          wtorek 11.00 – 11.45

          109

          Trzebiatowska Stella

          czwartek 11.00 – 11.45

          106

          Wysocka Magdalena

          piątek 9.00 – 9.45

          106

          Zaworska Michalina

          poniedziałek 11.00 – 11.45

          106

          Zarach Mateusz

          czwartek 11.00 – 11.45

          dom sportowca

           

    • Kontakty

      • Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
      • zkiwstezyca@gminastezyca.pl
      • ul.Abrahama 2, 83-322 Stężyca
      • 58 684 33 10
      • piot_ras@wp.pl
  • Galeria zdjęć

    • zimowy escape room
    • Zdjęcia internatu
    • Gminny koncert kolęd
    • wycieczka klasy 2a i 2c do Gdyni
    • Wigilie w przedszkolu
    • wigilie klasowe
    • Święta w zerówkach
    • Jasełka przedszkolu
    • Zuchy w kinie
    • Podsumowanie konkursu na ozdoby choinkowe
    • Kiermasz świąteczny
    • Ile waży Św. Mikołaj?