• Mateusz Chistowski

• Absolwent Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku fizjoterapia w specjalizacji rehabilitacja funkcjonalna. Od lat specjalizuje się w fizjoterapii sportowców. Swoje doświadczenie nabył pracując w Centrum Zdrowia „Olimp” w Kartuzach, gdzie miał okazję pracować z wieloma sportowcami, m.in. Jakubem Skierką (pływanie), Pawłem Brylowskim (kolarstwo torowe), czy mistrzowską drużyną koszykarek UKS BAT Kartuzy. Swoje doświadczenie od sezonu 2017/18 wykorzystuje w pracy z piłkarską drużyną Radunia Stężyca, gdzie jest fizjoterapeutą I zespołu.

• Kursy i certyfikaty:

• Certifkat ukończenia kursu "Igłoterapia Sucha – Akupunktura Kliniczna Moduł Podstawowy"
        • Certyfikat Rehalab Academy „Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego” (z akredytacją Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii)
        • Certyfikat Rehalab Academy - "Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach obręczy barkowej" (z akredytacją Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii)
        • Certyfikat "Manualne Techniki Leczenia dyskopatii lędzwiowej w fazie ostrej"
        • Certyfikat "Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej. Kręgosłup szyjny, piersiowy lędzwiowy"

Godziny przyjęć

Dzień Stadion Hala sportowa
        Poniedziałek wolne
        Wtorek 10:00 - 19:30
        Środa 10:00 - 19:30
        Czwartek 13:00  - 19:30 9:00 - 13:00
        Piątek 12:00  - 19:30 8:00 - 12:00
        Sobota 9:00  - 12:00
        Niedziela 18:30 - 21:30

• Zerówki na spektaklu teatralnym
    • Spotkanie z Marcinem Prusem
    • Dzień Edukacji Narodowej
    • „Mali tropiciele i odkrywcy przyrody” - sałatka owocowa w oddziałach zerowych.
    • Wycieczka do Włoch
    • Zdjęcia szkoły