• Mateusz Chistowski

• Absolwent Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku fizjoterapia w specjalizacji rehabilitacja funkcjonalna. Od lat specjalizuje się w fizjoterapii sportowców. Swoje doświadczenie nabył pracując w Centrum Zdrowia „Olimp” w Kartuzach, gdzie miał okazję pracować z wieloma sportowcami, m.in. Jakubem Skierką (pływanie), Pawłem Brylowskim (kolarstwo torowe), czy mistrzowską drużyną koszykarek UKS BAT Kartuzy. Swoje doświadczenie od sezonu 2017/18 wykorzystuje w pracy z piłkarską drużyną Radunia Stężyca, gdzie jest fizjoterapeutą I zespołu.

• Kursy i certyfikaty:

• Certifkat ukończenia kursu "Igłoterapia Sucha – Akupunktura Kliniczna Moduł Podstawowy"
        • Certyfikat Rehalab Academy „Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego” (z akredytacją Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii)
        • Certyfikat Rehalab Academy - "Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach obręczy barkowej" (z akredytacją Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii)
        • Certyfikat "Manualne Techniki Leczenia dyskopatii lędzwiowej w fazie ostrej"
        • Certyfikat "Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej. Kręgosłup szyjny, piersiowy lędzwiowy"

Godziny przyjęć

Dzień Stadion Hala sportowa