• Dyrekcja szkoły

      • Lucyna Kerlin
      • Lucyna KerlinDyrektor szkoły
      • Elżbieta Popiela
      • Elżbieta PopielaWicedyrektor
      • Magdalena Kulwikowska
      • Magdalena KulwikowskaWicedyrektor
      • Aneta Stuba-Wrońska
      • Aneta Stuba-WrońskaWicedyrektor
      • Jolanta Treder – Michalska
      • Jolanta Treder – MichalskaWicedyrektor
  • Pracownicy szkoły

      • Benet Szymon
      • Benet SzymonInternat
      • Borowicka Ewa
      • Borowicka Ewa Logopedia, Oddziały przedszkolne  (klasy zerowe)
      • Bronk Maria
      • Bronk MariaWspółorganizator Kształcenia
      • Byczkowska Irena
      • Byczkowska IrenaChemia
      • Chmielewski Michał
      • Chmielewski MichałWychowanie fizyczne
      • Cybula Mirosława
      • Cybula Mirosława Edukacja wczesnoszkolna
      • Cyperska Barbara 
      • Cyperska Barbara Przedszkole
      • Czecholińska Janina
      • Czecholińska Janina Logopedia, Edukacja wczesnoszkolna
      • Dopke Emilia
      • Dopke EmiliaJęzyk angielski
      • Dorau-Rospęk Renata
      • Dorau-Rospęk RenataJęzyk angielski
      • Drzymała Michał
      • Drzymała MichałWychowanie fizyczne
      • Dułak Monika
      • Dułak Monika Matematyka
      • Felskowska Ewa
      • Felskowska EwaWychowanie przedszkolne, język kaszubski
      • Formela Ewa
      • Formela Ewa Religia
      • Formela Grażyna 
      • Formela Grażyna Matematyka
      • Gac Radosław
      • Gac RadosławWychowanie fizyczne
      • Herka Katarzyna
      • Herka KatarzynaJęzyk polski
      • Herka Sławomir
      • Herka Sławomir Wychowanie fizyczne
      • Jagiełło Gabriela
      • Jagiełło Gabriela Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie fizyczne, Doradztwo zawodowe
      • Karasiński Piotr
      • Karasiński PiotrMatematyka, informatyka
      • Karcz Małgorzata
      • Karcz MałgorzataBiologia, chemia
      • Kerlin Lucyna
      • Kerlin Lucyna Dyrektor
      • Kiedrowski Andrzej
      • Kiedrowski Andrzej Informatyka,  Wychowanie fizyczne
      • Kirszen Karolina
      • Kirszen KarolinaGeografia, WOS, WDŻ
      • Klawikowski Dawid
      • Klawikowski Dawid Wychowanie fizyczne
      • Kostecka Kinga
      • Kostecka KingaFizyka, matematyka
      • Kropidłowska Małgorzata
      • Kropidłowska MałgorzataWychowanie przedszkolne
      • ks. Kotras Piotr
      • ks. Kotras PiotrReligia
      • Kuklińska Patrycja
      • Kuklińska PatrycjaInternat
      • Kulwikowska Julia
      • Kulwikowska JuliaJęzyk polski, język kaszubski
      • Kulwikowska Mariola
      • Kulwikowska Mariola Edukacja wczesnoszkolna
      • Kuiecka Mariola
      • Kuiecka MariolaJęzyk polski, historia
      • Kurek Agata
      • Kurek Agata WOS, historia, WDŻ
      • Laska Przemysław
      • Laska PrzemysławMatematyka, informatyka
      • Leśniowska Dorota
      • Leśniowska DorotaJęzyk angielski
      • Literska Regina
      • Literska ReginaBiblioteka, zajęcia świetlicowe
      • Mach Piotr
      • Mach PiotrInternat
      • Makurat Dominika
      • Makurat DominikaJęzyk hiszpański
      • Mańska Aldona
      • Mańska Aldona Edukacja wczesnoszkolna, Język kaszubski
      • Mejer Iwona 
      • Mejer Iwona Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia świetlicowe
      • Miąskowska Agnieszka
      • Miąskowska Agnieszka Zajęcia świetlicowe
      • Michor Dawid
      • Michor DawidWychowanie fizyczne
      • Naczk-Bojanowska Justyna
      • Naczk-Bojanowska JustynaPodstawy przedsiębiorczości
      • Naczk Jadwiga 
      • Naczk Jadwiga Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
      • Nowicka Natalia
      • Nowicka Natalia Wychowanie przedszkolne, język angielski
      • Piechowska – Łyczko Stella
      • Piechowska – Łyczko Stella Religia
      • Piór Lidia
      • Piór LidiaRytmika, edukacja wczesnoszkolna, Muzyka
      • Reglińska Izabela
      • Reglińska Izabela Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia świetlicowe
      • Rekowski Rafał
      • Rekowski RafałHistoria, historia i społeczeństwo
      • Sadowska-Kostuch Magdalena
      • Sadowska-Kostuch MagdalenaEdukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne
      • Serkowska Monika
      • Serkowska Monika Język angielski
      • Sidor Oliwier
      • Sidor OliwierWychowanie fizyczne
      • Sikora-Ellwart Emilia
      • Sikora-Ellwart EmiliaPlastyka, Technika, Wiedza o kulturze
      • Sikora Marlena
      • Sikora MarlenaFizyka, matematyka
      • Simon Kamila
      • Simon KamilaJęzyk niemiecki, logopedia
      • Stefanowski Marek
      • Stefanowski MarekWychowanie fizyczne
      • Stencel Ireneusz
      • Stencel Ireneusz Wychowanie fizyczne
      • Stobba-Plata Magdalena
      • Stobba-Plata MagdalenaJęzyk polski
      • Synak Wioleta
      • Synak Wioleta Edukacja wczesnoszkolna
      • Trzebiatowska Stella
      • Trzebiatowska Stella Pedagog, wychowanie fizyczne
      • Turzyńska Karina
      • Turzyńska KarinaWychowanie przedszkolne
      • Tusk Małgorzata
      • Tusk MałgorzataInternat
      • Wysocka Magdalena
      • Wysocka MagdalenaEdukacja wczesnoszkolna, matematyka
      • Zarach Anna 
      • Zarach Anna Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne
      • Zarach Mateusz
      • Zarach Mateusz Wychowanie fizyczne
      • Zaworska Michalina
      • Zaworska Michalina Biologia, przyroda, geografia
      • Zwara Bożena
      • Zwara BożenaBiologia
    • Kontakty

      • Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
      • zkiwstezyca@gminastezyca.pl
      • ul.Abrahama 2, 83-322 Stężyca
      • 58 684 33 10
      • piot_ras@wp.pl
  • Galeria zdjęć

    • Zerówki na spektaklu teatralnym
    • Spotkanie z Marcinem Prusem
    • Dzień Edukacji Narodowej
    • „Mali tropiciele i odkrywcy przyrody” - sałatka owocowa w oddziałach zerowych.
    • Wycieczka do Włoch
    • Zdjęcia szkoły
    • Obiekty sportowe