• HARMONOGRAM ODWOZÓW

      • Poniedziałek od 12 września 2022r.

        Autobusy

    • Godzina odwozuTrasa
      12.40 PRDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko – Borucino
      12.40 ERPŻuromino – Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      12.40 ZIGostomie
      12.40 MZGapowo – Szczukowo – Czysta Woda
      12.40 HB Zgorzałe – Smokowo – Stare Czaple
      13.35 MZ Dubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Przedszkole – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko – Borucino
      13.35 ERP Żuromino – Gapowo – Szczukowo - Malbork - Czysta Woda - Niesiołowice
      13.35 PRGostomie
      13.35 HBZgorzałe - Smokowo - Stare Czaple
      14.30 HB Dubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko
      14.30 ERP Żuromino – Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Przedszkole – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino – Klukowa Huta ok. 15.40 – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Borowiec – Czarlino
      15.30 PRZgorzałe – Smokowo – Stare Czaple - Borucino
      15.30 HBGostomie
      15.30 ERP Gapowo – Czysta Woda – Niesiołowice
      15.30 MZ Żuromino – Żuromino wyb. – Dubowo – Stężycka Huta
    • Busy od 19 września 2022r.

    • Godzina odwozuTrasa
      16.20 JS Zgorzałe 1 – Kartuzy – Sznurki 1 – Nowa Wieś
      16.20 JG Stare Czaple 2 – Kamienny Dół 1 - Borucino 1
      16.20 IZ Skorzewo 1 – Kościerzyna 5 – odbiór grupy z basenu
      16.20 PS Betlejem 1 – Stężycka Huta 1
      17.10 MG Żuromino wyb. 4
      17.10 PS Klukowa Huta 3
      17.10 MS Zgorzałe 3 – Smokowo 1 – Stare Czaple 3
      17.10 JG Gołubie 5 – Pierszczewo 1
      17.10 JF Gostomie 1 – Czysta Woda 1 – Gapowo 1
      17.10 SK Stężycka Huta 7
      UWAGA!Poniższe kursy najpierw zabierają uczniów ze szkoły, a następnie jadą po pozostałych pod Dom Sportowca w Stężycy (wyjazdy około 17.30)
      17.10 IZ Pypkowo 1 – Skorzewo 1 – Kościerzyna 13
      17.10 AB Sulęczyno 4 – Borek Kamienny 1 – Gowidlino 3 – Puzdrowo 1 – Sierakowice 11- Tuchlino 2
      17.30 MG Kaliska 2 – Łubiana 1 – Lipusz 1 – Dziemiany 1
      17.30 SK Mały Klincz 1 – Lubań 2 – Liniewo 1 – Stare Polaszki 1 – Wielki Klincz 1
      17.30 JS Żuromino 2 – Kamienica Szl. 3 – Wygoda 1
      17.35 MS Brodnica Górna 1 – Kartuzy 6
      17.35 JG Sikorzyno 2 – Somonino 4 – Brodnica Dolna 1
      17.30 PS Mściszewice 2 – Parchowo 3
      17.40 JF Borzestowo 1 – Miechucino 2 – Garcz 4
    • Wtorek od 12 września 2022r.

      Autobusy

    • Godzina odwozuTrasa
      12.40 PRDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Przedszkole – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko
      12.40 ERPŻuromino wieś – Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Przedszkole – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      12.40 MZGapowo – Szczukowo – Czysta Woda
      12.40 HB Zgorzałe – Smokowo - Stare Czaple
      12.40 ZIGostomie
      13.35 MZ Dubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko
      13.35 ERPGostomie
      13.35 PR Żuromino - Gapowo – Szczukowo - Malbork - Czysta Woda - Niesiołowice
      13.35 HBZgorzałe – Smokowo – Stare Czaple
      14.30 HB Dubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko
      14.30 MZ Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Węsiory – Borowiec – Czarlino
      15.30 MZ Żuromino – Dubowo - Stężycka Huta - Klukowa Huta - Borucino
      15.30 HB Zgorzałe – Smokowo – Stare Czaple
      15.30 PRGapowo – Czysta Woda
      15.30 ERPGostomie
    • Busy od 12 września 2022r.

    • Godzina odwozuTrasa
      14.30 JSGołubie 2 – Sikorzyno 3 – Pierszczewo 1
      14.30 JGPypkowo 1 – Kościerzyna 5
      15.30 JG Kamienica Szl. 1 – Borzestowo 1 – Miechucino 2
      15.30 JS Gołubie 1 – Somonino 2 – Kartuzy 2 – Nowa Wieś
      15.30 JF Mściszewice 1 – Tuchlino 2 – Puzdrowo 1 – Sierakowice 1 – Gowidlino 1
      15.30 MG Kościerzyna 3 – Lubań 1
      16.20 MG Skorzewo 1 – Kościerzyna 3 – Łubiana 1 – Lipusz 1 – Dziemiany 1
      16.20 PS Betlejem 1 – Sulęczyno 4
      16.20 MS Zgorzałe 2 – Smokowo 1 – Stare Czaple 4
      16.20 SK Żuromino 2 – Żuromino wyb. 2 – Stężycka Huta
      UWAGA!!! Kursy o godzinie 17.10 najpierw zabierają uczniów ze szkoły, a następnie jadą po pozostałych pod Dom Sportowca w Stężycy (wyjazd około 17.30)
      17.10 IZ Skorzewo 1 – Kościerzyna 10
      17.10 AB Borek Kamienny 1 – Gowidlino 2 – Sierakowice 10
      17.10 JS Gołubie 2 – Kartuzy 3
      17.10 SK Kaliska 2 – Mały Klincz 1 – Lubań 1 – Liniewo 1 – Stare Polaszki 1 – Wielki Klincz 1
      17.10 PS Stężycka Huta 1 – Mściszewice 1 – Parchowo 3
      17.10 JF Zgorzałe wyb. 1 – Stare Czaple 1 – Sznurki 1 – Garcz 4
      17.10 MS Brodnica Górna 1 – Brodnica Dolna 1 – Somonino 2
      17.10 JG Żuromino 1 – Borucino 1 – Kamienica Szl. 2 – Wygoda 1 – Kamienny Dół 1
    • Środa od 12 września 2022r.

      Autobusy

    • Godzina odwozuTrasa
      12.40 PRDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko
      12.40 ERPŻuromino – Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      12.40 HBZgorzałe – Smokowo – Stare Czaple
      12.40 ZIGostomie
      12.40 MZGapowo – Czysta Woda
      13.35 MZ Dubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Przedszkole – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko - Borucino
      13.35 ERPGostomie
      13.35 PRŻuromino - Gapowo – Szczukowo - Malbork - Czysta Woda – Niesiołowice
      13.35 HBZgorzałe - Smokowo - Stare Czaple
      14.30 MZDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko - Borucino
      14.30 ERPGapowo - Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Przedszkole – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      14.30 PRGostomie
      15.30 PR Gapowo – Szczukowo - Czysta Woda – Niesiołowice
      15.30 MZŻuromino – Żuromino wyb. - Dubowo – Stężycka Huta
      15.30 HB Zgorzałe – Smokowo – Stare Czaple
      15.30 ERP Gostomie
    • Busy od 12 września 2022r.

    • Godzina odwozuTrasa
      14.30 JG Zgorzałe 1 – Zgorzałe wyb. 1 – Brodnica Dolna 1 – Somonino 2 – Gołubie 2
      14.30 SK Kaliska 1 – Mały Klincz 1 – Lubań 1 – Liniewo 1 – Stare Polaszki 1
      14.30 MS Skorzewo 1 – Kościerzyna 5
      14. 30 JS Mściszewice 1 – Tuchlino 2 – Sierakowice 1 – Puzdrowo 1 – Gowidlino 1
      15.30 JS Kamienica Szl. 2 – Borzestowo 1 – Miechucino 2 – Kartuzy 2 – Nowa Wieś
      15.30 JG Gołubie 2 – Pierszczewo 1 – Sikorzyno 3
      15.30 MG Pypkowo 1 – Kościerzyna 5
      15.30 PS Klukowa Huta 3 – Sulęczyno 4
      17.10 IZ Skorzewo 1 – Kościerzyna 11
      17.10 AB Betlejem 1 – Borek Kamienny 1 – Gowidlino 2 – Sierakowice 10
      17.10 PS Stężycka Huta 1 – Mściszewice 1 – Parchowo 3
      17.10 JF Stare Czaple 2 – Sznurki 1 – Garcz 4
      17.10 JS Żuromino 1 – Żuromino wyb. 1 – Borucino 1 – Kamienny Dół 1 – Wygoda 1 – Kamienica Szl.1
      17.10 JG Brodnica Górna 1 – Kartuzy 3 – Somonino 2
      17.10 MG Łubiana 1 – Lipusz 1 – Dziemiany 1
      17.10 SK Kaliska 1 – Lubań 1 – Wielki Klincz 1
      17.10 MS Zgorzałe 1 – Gołubie 1
    • Czwartek od 12 września 2022r.

      Autobusy

    • Godzina odwozuTrasa
      12.40 HBDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Przedszkole – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko
      12.40 ERPŻuromino – Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Przedszkole – Węsiory –Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      12.40 MZZgorzałe – Smokowo - Stare Czaple
      12.40 PRGapowo – Czysta Woda
      12.40 ZIGostomie
      13.35 PRDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko - Borucino
      13.35 ERPGostomie
      13.35 MZŻuromino - Gapowo – Szczukowo – Malbork - Czysta Woda - Niesiołowice
      13.35 HBZgorzałe – Smokowo - Stare Czaple
      14.30 PRDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko – Borucino
      14.30 ERPŻuromino wyb. – Klukowa Huta – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      14.30 HBZgorzałe - Stare Czaple
      14.30 MZGostomie
      15.30 PR Stężycka Huta - Żuromino - Żuromino wyb. - Borucino
      15.30 HB Zgorzałe – Smokowo
      15.30 MZGapowo - Czysta Woda - Niesiołowice
      15.30 ERP Gostomie
    • Busy od 12 września 2022r.

    • Godzina odwozuTrasa
      14.30 MG Skorzewo 1 – Kościerzyna 5 – Kaliska 1
      14.30 JS Mściszewice 1 – Tuchlino 2 – Puzdrowo 1 – Gowidlino 1 – Sierakowice 1 – Kamienica Szl.
      14.30 PS Gołubie 2 – Pierszczewo 1 – Sikorzyno 2 – Somonino
      15.30 JS Smokowo 1 – Stare Czaple 3 – Brodnica Dolna 1 – Kartuzy 1 – Nowa Wieś
      15.30 SK Kościerzyna 1 – Mały Klincz 1 – Lubań 1 – Liniewo 1 – Stare Polaszki 1
      16.20 MS Żuromino 1 – Kamienica Szl. 2 – Wygoda 1 – Borzestowo 1 – Miechucino 2
      16.20 JF Klukowa Huta 2 – Sulęczyno 4
      16.20 JG Zgorzałe 1 – Gołubie 2 – Sikorzyno 1
      17.10 IZ Pypkowo 1 – Skorzewo 1 – Kościerzyna 15
      17.10 AB Betlejem 1 – Borek Kamienny 1 – Gowidlino 2 – Sierakowice 10
      17.10 PS Żuromino wyb. 1 – Stężycka Huta 1 – Mściszewice 1 – Parchowo 3
      17.10 JF Sznurki 1 – Garcz 4
      17.10 SK Kaliska 1 – Lubań 1 – Wielki Klincz 1
      17.10 JG Borucino 1 – Kamienny Dół 1 – Stare Czaple 2
      17.10 JS Zgorzałe 1 – Brodnica Górna 1 – Kartuzy 4
      17.10 MS Gołubie 1 – Somonino 2
      17.10 MG Łubiana 1 – Lipusz 1 – Dziemiany 1
    • Piątek od 12 września  2022r.

      Autobusy

    • Godzina odwozuTrasa
      12.40 PRDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Przedszkole – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko - Borucino
      12.40 ERPŻuromino – Żuromino wyb. – Klukowa Huta – Przedszkole – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      12.40 HBZgorzałe – Smokowo - Stare Czaple
      12.40 MZGapowo – Szczukowo – Malbork - Czysta Woda
      12.40 ZIGostomie
      13.35 HBDubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko
      13.35 PRZgorzałe – Smokowo – Stare Czaple
      13.35 MZŻuromino - Gapowo - Czysta Woda
      13.35 ERPGostomie
      14.30 MZ Dubowo – Stężycka Huta – Klukowa Huta – Nowe Łosienice – Nowa Wieś – Reja – Grodzisko – Borucino
      14.30 ERPŻuromino wyb. – Klukowa Huta – Węsiory – Klukowa Huta – Borowiec – Czarlino
      14.30 PRGapowo - Niesiołowice
      15.30 MZŻuromino
      15.30 HBZgorzałe - Smokowo
      15.30 PRGostomie
    • Busy od 12 września  2022r.

    • Godzina odwozuTrasa
      14.30 JS Skorzewo 1 – Kościerzyna 6
      14.30 JF Gołubie 2 – Sikorzyno 1 – Brodnica Dolna 1
      14.30 MS Sulęczyno 4
      15.30 MG Pypkowo 1 – Kościerzyna 4 – Kaliska 1
      15.30 JS Gołubie 2 – Somonino 2 – Kartuzy 2 – Nowa Wieś
      15.30 SK Mały Klincz 1 – Lubań 1 – Liniewo 1 – Stare Polaszki 1
      15.30 PS Zgorzałe wyb. 1 – Kamienica Szl. 2 – Borzestowo 1 – Miechucino 2
      15.30 JG Stężycka Huta 6
      15.30 JF Czysta Woda 1 – Klukowa Huta 1 – Mściszewice 1
      16.20 AB Betlejem 1 – Borek Kamienny 1 – Gowidlino 3 – Puzdrowo 1 – Sierakowice 6 – Tuchlino 2
      16.20 IZ Skorzewo 1 – Kościerzyna 9
      16.20 JG Zgorzałe 1 – Stare Czaple 2 – Borucino 1 – Kamienny Dół 1 – Wygoda 1
      16.20 MG Łubiana 1 – Lipusz 1 – Dziemiany 1
      16.20 MS Gołubie 1 – Pierszczewo 1 – Sikorzyno 2
      17.10 JS Brodnica Górna 1 – Kartuzy 4
      17.10 JF Sznurki 1 – Garcz 4 – Somonino 2
      17.10 JG Mściszewice 1 – Sierakowice 5 – Kamienica Szl. 1
      17.10 SK Kościerzyna 2 – Kaliska 1 – Lubań 1 – Wielki Klincz 1
      17.10 PS Żuromino 1 – Żuromino wyb. 1 – Stężycka Huta 1 – Parchowo 3
      • Harmonogram dowozów do szkół w Stężycy i Klukowej Hucie

      • I AUTOBUS - ERP

    • Lp.Trasa
      1.Wyjazd ze Stężycy 6.52 – Czarlino (figura) 6.57 – Borowiec wyb. 7.00 – Borowiec wieś 7.02 – Borowiec (wiatrak) 7.04 – Klukowa Huta 7.07
      2.Nowe Łosienice (sklep) 7.17 – Krzyż (Nowy Ostrów)7.18 – Klukowa Huta 7.25
      3.Dąbrowa (Wiśniewscy)7.32 – Dąbrowa 7.33 – ul. Ks. B. Sychty 7.35 – Klukowa Huta wyb. 7.37 – Klukowa Huta szkoła 7.40 – przedszkole 7.43
      4.Stężycka Huta 7.47 – Dubowo 7.52 (klasy V-VIII) – Stężyca 7.57
    • II AUTOBUS - PR

    • Lp.Trasa
      1.Wyjazd ze Stężycy 6.46 – Niesiołowice 6.58 – Czysta Woda 7.03 – Malbork 7.07 – Szczukowo 7.09 – Stężyca 7.16
      2.Smokowo (krzyżówka) 7.28 – Smokowo II 7.30 – Zgorzałe wieś 7.33 – Stężyca 7.38
      3.Dubowo 7.45 (klasy 0-IV) Gapowo 7. 52 – Stężyca 7.57
    • III AUTOBUS - MZ

    • Lp.Trasa
      1.Wyjazd ze Stężycy 6.52 – Borucino 7.07 – Grodzisko 7.10 – Reja 7.12 – Nowa Wieś 7.14 – Klukowa Huta 7.17
      2.Węsiory wyb. 7.22 – Klukowa Huta 7.27
      3.Żuromino wyb. 7.35 – Żuromino wieś 7.39 – Stężyca 7.44
      4.Gostomie 7.47 – Śnice 7.49 – Stężyca ul. Majkowskiego (dla Zdrębowa) 7.53 – Stężyca 7.57
    • IV AUTOBUS - HB

    • Lp.Trasa
      1.Wyjazd ze Stężycy 6.55 – Borucino/Kamienny Dół 7.09 – Łączyno 7.13 – Łączyno wieś 7.16 – Łączyński Młyn 7.18 – Wygoda Łączyńska 7.21 Przyrowie wieś 7.24 – Kamienica Szl. 7.29 - Borucino 7.32 – Stare Czaple 7.42 – Zgorzałe wyb. (k. Reszków) 7.46 – Zgorzałe II (przystanek za wioską w stronę Stężycy) Stężyca wyb. 7.52 – Stężyca 7.56
    • Bus duży AB

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 6.35 – 6.45 Tuchlino 2 – 6.55 Sierakowice 11 – 7.00 Puzdrowo 1 – 7.05 Gowidlino 3 – 7.15 Borek Kamienny 1 – 7.30 Sulęczyno 4 – 7.45 Betlejem 1 - 7.55 Stężyca
    • Bus MG

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 5.55 – 6.40 Dziemiany 1 – 6.55 Lipusz 1 – 7.10 Łubiana 1 – 7.35 Kaliska 2 – 7.50 Skorzewo PKS 2 - 7.55 Stężyca
    • Bus PS

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 6.45 – 7.15 Parchowo wieś 3 – 7.40 Mściszewice parking 1 – 7.45 Mściszewice II 1 – 7.55 Stężyca
    • Bus JS

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 6.35 – 6.45 Nowa Wieś 1 → 7.20 Kartuzy PKP 6 – 7.40 Brodnica Górna 1 – 7.55 Stężyca
    • Autobus GPK

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 6.30 – 6.45 Kościerzyna (przystanek przy Biedronce ul. Skłodowska) 14 – 6.55 Kościerzyna PKP 9 – 7.00 Kościerzyna przystanek przy LO 1 – 7.02 Kościerzyna wybudowanie 2 – 7.07 Pypkowo 2 – 7.10 Stężyca
    • Bus SK

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 6.10 – 6.45 Stare Polaszki 1 – 6.55 Liniewo 1 – 7.10 Lubań 2 – 7.30 Wielki Klincz 1 – 7.40 Mały Klincz 1 - 7.55 Stężyca
    • Bus JF

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 6.35 – 7.05 Garcz 4 – 7.10 Miechucino 2 - 7.15 Borzestowo 1 – 7.40 Stężyca
    • Bus MS

    • Lp.Trasa
      1.Stężyca wyjazd 6.45 – 7.25 Somonino 5 – 7.40 Sznurki 1 - 7.55 Stężyca
    • Bus JG

    • Lp.Trasa
      1.Trasy NS Stężyca wyjazd 7.15 – Potuły – Szymbark – Sikorzyno – Gołubie – Stężyca
    • Kontakty

      • Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
      • zkiwstezyca@gminastezyca.pl
      • ul.Abrahama 2, 83-322 Stężyca 83-322 Stężyca Poland
      • 58 684 33 10
      • piot_ras@wp.pl
  • Galeria zdjęć

      brak danych