• Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

           

          DZIEŃ

          LEKCJA/ GODZ.

          RODZAJ ZAJĘĆ

          OPIEKUN

          SALA

          P

           

          O

           

          N

           

          I

           

          E

           

          D

           

          Z

           

          I

           

          A

           

          Ł

           

          E

           

          K

          10.45

          Zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego

           

          Kamila Simon, Monika Serkowska,        Wioleta Synak

          108

          11.55 – 12.40

          Gimnastyka korekcyjna kl. I-III

          Lidia Piór

           

          13.50- 15.25

          Kółko języka hiszpańskiego

           

          Dominika Makurat

           

          04

           

          W

           

          T

           

          O

           

          R

           

          E

           

          K

           

          13.50 – 14.35

           

           

          Gimnastyka korekcyjna kl. VII i IV

          Lidia Piór

           

          15.30

          Schola

          Ewa Formela

          SK

           

           

          Ś

           

           

          R

           

           

          O

           

          D

           

           

          A

          7.15 – 8.00

          Koło matematyczne dla klasy 4a

           

          Magdalena Wysocka

          202

          14.40 – 15.25

          Kółko języka hiszpańskiego

          Dominika Makurat

          04

           

          C

           

          Z

           

          W

           

          A

           

          R

           

          T

           

          E

           

          K

          12.45 – 13.30

          Gimnastyka korekcyjna kl. II-III

          Ewa Borowicka

          P-9

           

          12.45 – 13.30

           

          Gimnastyka korekcyjna kl. I-III

           

          Lidia Piór

           

          12.45 – 13.30

          Koło matematyczne dla klasy 5a

          Magdalena Wysocka

          01

          P

           

          I

           

          Ą

           

          T

           

          E

           

          K

          12.45 – 13.30

           

          Promyki

           

          Ewa Borowicka/ Lidia Piór

          P-17

          13.50 – 14.35

           

          Zuchy

           

          Małgorzata Kropidłowska/ Małgorzata Tusk

           

          14.30 - 15.15 

           

          ZHP

          Karolina Kirszen

          107

           

           

    • Kontakty

      • Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
      • zkiwstezyca@gminastezyca.pl
      • ul.Abrahama 2, 83-322 Stężyca
      • 58 684 33 10
      • piot_ras@wp.pl
  • Galeria zdjęć

    • Dzień Chłopaka w internacie
    • wycieczka 5c
    • Sprzątanie świata
    • Święto ziemniaka
    • Mistrzostwa Polski w Sportowym Tańcu Nowoczesnym
    • rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
    • zakończenie roku szkolnego 2019-20
    • pożegnanie klas ósmych
    • Rodno Mowa 2020
    • egzamin ósmoklasisty
    • Dzień Ziemi 3a
    • Konkurs na portret Eugeniusza Kwiatkowskiego