• Komunikat z dnia 26 marca 2021r.

• 27.03.2021 15:25
      • W związku z wprowadzeniem przez Ministra Zdrowia od 27 marca do 9 kwietnia br. nowych obostrzeń informujemy, że od poniedziałku działalność naszego przedszkola i oddziałów przedszkolnych zostaje zawieszona.  Do przedszkola mogą uczęszczać wyłącznie zgłoszone dzieci pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).
        ZKiW w Stężycy umożliwia dzieciom udział w zajęciach na platformie Microsoft Teams. Instrukcja pierwszego logowania znajduje się w kolejnym artykule oraz w zakładce REGULAMINY.

• Nauczyciele grup przedszkolnych będą dostępni dla dzieci od godz. 8.00 do 15.00, nauczyciele zerówek zgodnie z planem zajęć.

Wychowawcy na czacie będą umieszczali plan zajęć z jednodniowym wyprzedzeniem.

Zachęcamy do korzystania z wybranych zajęć, zwłaszcza dydaktycznych.

W razie trudności i problemów pomoc można uzyskać u  wychowawców grup lub w sekretariacie szkoły.