• TEATR OCZAMI MALUCHA

• 19.06.2022 20:35
      • W roku szkolnym 2021/2022 pani Małgorzata Kropidłowska realizowała autorską innowację pedagogiczną "Teatr oczami Malucha".
      • Cykl edukacyjnych zajęć związanych tematycznie z teatrem był realizowany zgodnie z opracowanym harmonogramem.

Program  innowacji miał na celu rozwijanie zainteresowań artystycznych dziecka poprzez kontakt ze sztuką, kształcenie umiejętności jej odbioru i tworzenia w zakresie aktywności plastycznej, muzycznej i teatralnej. Skierowany był bezpośrednio do dzieci, a pośrednio do rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi.  Innowacja miała charakter otwarty, była realizowana w czasie pobytu dzieci w przedszkolu poprzez: zabawy, spacery, wycieczki i obserwacje.
        Zapraszamy do obejrzenia fotokroniki podjętych działań: