• Od dzieciaka dla starszaka - EDYCJA WIOSENNA

• 27.03.2023 13:24
      • Wiosna to piękna pora roku. To okres wielkich zmian, przyroda budzi się do życia, to wyjątkowy czas, który napawa nas szczęściem i radością. Dnia 24 marca dwie grupy przedszkolne pod opieką Pani Małgorzaty Kropidłowskiej, Kariny Kerlin i Oliny Jakubek udały się do Domu Pomocy Społecznej z krótkim wystąpieniem wiosennym.
      • To przedsięwzięcie jest kontynuacją akcji "Od dzieciaka dla starszaka". Dzieci przygotowały piosenki o tematyce zimowej i wiosennej. Chcieliśmy tym skromnym gestem sprawić podopiecznym odrobinę radości, wywołać na ich twarzach uśmiech. Oprócz inscenizacji przygotowaliśmy dla mieszkańców DPSu paczkę od wszystkich grup przedszkolnych z najpotrzebniejszymi artykułami higienicznymi. Zbiórka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Pragniemy w imieniu swoim, Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej oraz jego mieszkańców podziękować wszystkim ofiarodawcom za dobroć serca, życzliwość i hojność. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do występu i ich piękne stroje.