• SPOTKANIE Z MYŚLIWYM KOŁA ŁOWIECKIEGO DROP

• 02.11.2019 12:48
      • ",,Zwierzęta w lesie” - taką tematykę 21 października br. przybliżył dzieciom niezwykły gość - myśliwy z Koła Łowieckiego "DROP”.
      • Dzieci z niecierpliwością czekały na gościa, zerkając raz po raz w stronę drzwi - jakież było ich zdumienie, gdy ich oczom ukazał się pięknie ubrany myśliwy. Przedszkolaki poznały bliżej rolę myśliwego w życiu lasu. Dzięki opowiadaniom mogły dowiedzieć się, w jaki sposób myśliwi dokarmiają zwierzęta, co jest przysmakiem dzików, saren, bażantów , wiewiórek, ale i jak należy zachowywać się w lesie, gdy znajdą małe lub chore zwierzątka. Wszystkie dzieci deklarowały, że kochają zwierzęta i się o nie troszczą, pomagają im przetrwać zimę.

Gorąco dziękujemy panu Kazimierzowi Kurędzie za przeprowadzenie w naszej placówce prelekcji dla dzieci na temat: życia i zwyczajów leśnych zwierząt.