• Mikołaj w klasach zerowych

• 13.12.2019 21:49
      • Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękne wystroje sal  przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedza dzieci.
      • Od samego rana panowała radość i poruszenie. Zerówkowicze z wielką niecierpliwością oczekiwali przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

Tego dnia Mikołaj był bardzo zapracowany, gdyż musiał odwiedzić dzieci z całej szkoły. Jednak znalazł czas, by przywitać się  z dziećmi i zostawić list, w którym poinformował dzieci, gdzie znajdują się prezenty dla nich. Mikołaj obdarował  dzieci wspaniałym prezentem - otrzymały słodkości  i  bilet do kina na piękną bajkę „ Kraina lodu 2”.

Tego dnia z uśmiechami na twarzy wszystkie dzieci wyruszyły do kina . Bajka bardzo im się podobała.