• 23.01.2024 15:56
        30. 01. – 03. 02. 2023 r.
        1. GRATULUJEMY

Rada Samorządu Uczniowskiego gratuluje serdecznie zwycięzcom Konkursu wiedzy o Kubusiu Puchatku:
        I miejsce - Amelia Gołuńska IIb 10/13 pkt.
        II miejsce - Marcel Gołuński IIIb 8/13 pkt.
        III miejsce - Bartek Butowski IVc 7/13 pkt.
        IV miejsce - Karolina Klinkosz IIIb 6/13 pkt., Irmina Łazaronek IIb 6/13 pkt

1. DZIĘKUJEMY

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i przebiegu II Balu Charytatywnego. Zebraną kwotę przekażemy rodzicom chorej Wiktorii na jej leczenie.

1. RSU ZAPRASZA

We wtorek na piątej lekcji RSU zaprasza uczniów klas VII-VIIISP i ILO na pierwsze szkolne zawody strongmenów i strongmenek.

21 stycznia przypadał Międzynarodowy Dzień Spodni Dresowych (International Sweatpants Day), dlatego RSU ogłasza nadchodzącą środę Dniem w Dresach.

We wtorek 6 lutego br. Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami  serdecznie zaprasza wszystkich uczniów klas III, IV i V SP na dyskotekę walentynkową. Zabawa odbędzie się w godzinach 17:00-20:00,               a w programie dużo konkursów, wybory Królowej i Króla Balu, kawiarenka, popcorn i świetna muzyka; wstęp – 4 zł.

W środę 14 lutego br. będzie działać w szkole poczta walentynkowa, wybierzemy też najpiękniejszą Walentynkę. Zapraszamy do zabawy!

1. APEL

W piątek na trzeciej lekcji odbędzie się w sali gimnastycznej apel podsumowujący pierwsze półrocze, o godz. 955 zapraszamy uczniów klas IV-VIII, a o 1020 przedszkolaków, klasy zerowe i I-III.

1. ZBIÓRKA ELEKTROŚMECI
          Przypominamy, że do środy 24 stycznia br. można składać zużyte narzędzia elektryczne na parkingu wewnętrznym koło przedszkola.

FERIE ZIMOWE

Od 29 stycznia do 9 lutego 2024 r. będą trwały ferie zimowe. Niezależnie od tego, czy będziemy wyjeżdżali na zorganizowany wypoczynek, czy spędzali ferie w domu, ważne jest zachowanie podstawowych zasad                     i przepisów bezpieczeństwa.

W tym czasie planowane są w szkole zajęcia dla chętnych uczniów, którzy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania (informacje zostaną przekazane przez wychowawców i zamieszczone na stronie internetowej szkoły).

1. PRZYPOMINAMY

Przypominamy o IV edycji Szkolnego konkursu na najciekawszą konstrukcję z klocków Lego pt. „Ferie zimowe w Stężycy”. Zdjęcia prac należy wykonać do 26 stycznia 2024 r. i przesłać na adres szkoły zkiwstezyca@gminastezyca.pl.