• 12.02.2024 23:46
        12.02. – 16.02.2024 r.
      • GRATULACJE

Gratulujemy Michałowi Łyczce kl. VIc zajęcia I miejsca w kategorii solistów w XVI Pomorskim Konkursie Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej w Szemudzie.

PODZIĘKOWANIA
        Dziękujemy:
        -  przedszkolakom, wychowawcom, opiekunom i wszystkim,  którzy przyczynili się do zorganizowania wspaniałego spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stężycy;
        - organizatorom, uczestnikom i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację jubileuszowego XXX Gminnego Koncertu Kolęd w Stężycy;

- Radzie Rodziców oraz nauczycielom i trenerom za zorganizowanie ciekawych zajęć w czasie ferii.

RSU INFORMUJE
        Rada Samorządu Uczniowskiego dziękuje wszystkim uczestnikom Dyskoteki Walentynkowej za udaną
        i kulturalną zabawę. Gratuluje też nowo wybranym Królowej i Królowi Walentynek: Agacie Kołodziejczyk
        i Piotrowi Piechowskiemu.

W środę 14.02.2024 r. będzie w naszej szkole działać poczta walentynkowa, zapraszamy serdecznie do przesyłania sobie wyznań, a wśród kartek wybierzemy te najbardziej oryginalne i rozstrzygniemy również konkurs na Najpiękniejszą Walentynkę.

ŚWIETLICA INFORMUJE
        Uczniowie dojeżdżający proszeni są o odbiór biletów miesięcznych w świetlicy do najbliższego piątku.

ZBIÓRKI CHARYTATYWNE

W najbliższą środę zaplanowano zbiórkę w ramach akcji „Góra grosza”, natomiast w  czwartek na parterze koło gazetki multimedialnej odbędzie się zbiórka nakrętek w ramach akcji „Mały korek- wielka sprawa”.