• 17. ZADANIA TYGODNIA 08.01 – 12.01.2024 r.

08.01. – 12.01.2024 r.

1. PODZIĘKOWANIA
            Dziękujemy:

- pani Stelli Piechowskiej –Łyczko oraz uczniom, którzy zaangażowali się w akcję Kolędników misyjnych;

- pani Ewie Felskowskiej oraz uczniom, którzy przygotowali liturgię w języku kaszubskim i włączyli się
          w organizację spotkania opłatkowego Oddziału ZK-P w Stężycy.

1. KONIEC I PÓŁROCZA

W piątek 12 stycznia  kończy się I półrocze nauki w roku szkolnym 2023/2024.
          Od 15 stycznia br. będzie obowiązywał nowy plan lekcji, który  zostanie udostępniony na stronie internetowej szkoły.

1. RSU INFORMUJE
            Rada Samorządu Uczniowskiego  serdecznie gratuluje zwycięzcom Świątecznego turnieju tenisa stołowego dla szkoły podstawowej:
            I miejsce - Franciszek Makurat VIIIc
            II miejsce - Dawid Mruk VIIIa
            III miejsce - Maks Modrzewski VIa
            IV miejsce - Zofia Makurat Va
            oraz laureatom konkursu plastycznego Najpiękniejsza kartka świąteczna:
            kategoria przedszkole - klasy zerowe - klasy I-IISP:
            I miejsce - Nell Cybula IIa
            II miejsce - Antonina Piekarska Oc, Tomasz Chylewski Ib
            III miejsce - Blanka Szmyt Ib
            Wyróżnienie - Paweł Szmytke Ib, Amelia Gołuńska IIb, Martyna Gostkowska IIc
            kategoria klasy III - VIIISP:
            I miejsce - Marcel Gołuński IIIb
            II miejsce - Aleksandra Chylewska IIIb
            III miejsce - Pola Szmyt IIIb, Marta Młyńska IVb
            Wyróżnienie - Jakub Laskowski VIIb, Zofia Hinca IIIb, Hubert Chrapkowski IIIa, Nikola Gańska IIIb, Antonina Sarach IIIb i Katarzyna Blok IIIb.
            RSU zaprasza też uczniów klas licealnych na turniej tenisa stołowego, który odbędzie się w piątek na pierwszych dwóch lekcjach. Prosimy wyznaczyć po trzech uczniów z klasy.                                                                     Gorąco zachęcamy do udziału, główna nagroda to voucher do nowiutkiej restauracji Montana Pizza Kebab!
          2. WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI
            W dniach 8-24 stycznia br. na parkingu wewnętrznym przy przedszkolu (wjazd za kościołem w kierunku hali widowiskowo-sportowej) odbędzie się zbiórka elektrośmieci. W zamian za uzbierany zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma nagrody rzeczowe. Zachęcamy do włączenia się w akcję.       Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl                  oraz u pani Magdaleny Kulwikowskiej.
            Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!
          3. „GÓRA GROSZA”
            Dnia 9 stycznia.br. odbędzie się kolejna zbiórka monet w ramach akcji Góra Grosza.
          4. WYWIADÓWKA SZKOLNA

Dnia 12 stycznia br. odbędą się spotkania z rodzicami. Szczegółowe informacje przekażą wychowawcy klas,  a harmonogram spotkań zostanie zamieszczony na stronie internetowej szkoły.

1. SZKOLNY KONKURS „ZABAWY I SPORTY ZIMOWE”
            Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III. Format prac dowolny. Technika plastyczna tzw. przestrzenna z użyciem różnorodnych materiałów. Prace należy składać do pani Magdaleny Zieńkowicz-Cichosz do sali nr 02 lub pani Ewy Myszk do sali nr 10 do 16.02.2024r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23.02.2024r.

8.    II BAL CHARYTATYWNY
                        Dnia 18 stycznia br. w godz. 17:00 - 20:30 odbędzie się II bal charytatywny dla uczniów klas VI-VIII,
                        podczas  którego  będziemy  zbierali środki na leczenie osoby chorej na ostrą białaczkę. Bal poprowadzi
                        wodzirej Michał Gruchała.
                       Będzie   możliwość zakupu różnorodnych przekąsek. Pobieranie zgód na udział w imprezie
                       oraz  dokonywanie wpłat  w wysokości 5zł za wstęp - w świetlicy u pani
                       Magdaleny Kulwikowskiej i pani Marioli Nawrockiej.