• SMS Stężyca awansował do finału wojewódzkiego Tymbarku

• 02.11.2019 14:44
      • Na stadionie w Stężycy rozegrany został ostatni już w bieżącym roku Finał Powiatu Kartuskiego turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku dla kategorii U12 chłopców. W rywalizacji uczestniczyło 9 zespołów które zostały rozlosowane do dwóch grup.
      • W półfinałach turnieju Banino pokonało Sulęczyno 4:0, a Chmielno uległo Stężycy 0:2. W meczu o miejsce III Chmielno wygrało z Sulęczynem 2:0, w finale Stężyca zwyciężyła Banino 3:1. Piłkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Stężycy wywalczyli awans do finału wojewódzkiego turnieju "Z podwórka na stadion", który zostanie rozegrany wiosną 2020 roku. Skład SMS Stężyca: Aleksander Meier, Nikodem Orlikowski, Kacper Kobiela, Igor Kukliński, Wiktor Naczk, Oliwier Diks, Filip Gabryel, Krystian Regliński, Szymon Goll, Maksymilian Meier.

• Wróć do listy artykułów

• Dzień Chłopaka w internacie