• Spotkanie z Marcinem Prusem

10.10.2019
        9 października, w ramach współpracy naszej szkoły z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, zostało zorganizowane spotkanie z Panem Marcinem Prusem, Ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz 97- krotnym reprezentantem Polski w piłce siatkowej.
    • Zerówki na spektaklu teatralnym

14.10.2019

Dnia 3.10.2019r. grupy klas zerowych uczestniczyły w wyciecze autokarowej do kina Remus  w Kościerzynie. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu „Doktor i jego zwierzęta” w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie  zainteresowań teatralnych  dzieci oraz uczenie się kultury  odbioru  sztuki.

• Plan lekcji

01.04.2019
        Wyświetl lub wydrukuj obecny plan lekcji Data ostatniej publikacji planu lekcji: 02.09.2019
    • Zastępstwa

01.04.2019
        Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.

• Zerówki na spektaklu teatralnym
    • Spotkanie z Marcinem Prusem
    • Dzień Edukacji Narodowej
    • „Mali tropiciele i odkrywcy przyrody” - sałatka owocowa w oddziałach zerowych.
    • Wycieczka do Włoch
    • Zdjęcia szkoły