• 12.09.2022 18:50
        12 – 16 września 2022r.

1. PRZYPOMINAMY
        • Wybory do Rady  Samorządu Uczniowskiego odbędą się w środę 14 września 2022 roku.
        • Dzisiaj  rozpoczynają się badania lekarskie dla uczniów klas sportowych. Kolejne zaplanowano w środę 14 września br.
        • Spotkania wychowawców z rodzicami klas odbędą się:

- 14.09.  (środa) godz. 16.00 klasy I – III

- 15.09. (czwartek) godz. 17.00 klasy IV – VIII i LO.
        Szczegółowy harmonogram  zostanie zamieszczony na stronie internetowej szkoły.

1. ZBIÓRKA ZUCHOWA
           W środę 14 września br. na 7  godzinie lekcyjnej odbędzie się pierwsza zbiórka zuchowa. Wszystkie dzieci z klas I-IIi , które chciałyby należeć do drużyny zuchowej, zapraszamy tego dnia  na spotkanie w sali 04.
        2. SPRZĄTANIE ŚWIATA

Finał akcji przypada w dniach 16-18 września.  Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Wszystkie śmieci są nasze”.

W naszej szkole akcja będzie trwała   od 19 do 23 września br. Szczegółowe informacje zostaną przekazane wychowawcom klas.

1. BEZPIECZEŃSTWO  W CZASIE PRZERW

Podczas przerw wszyscy uczniowie winni przestrzegać zasad bezpieczeństwa i kulturalnego zachowania, respektować polecenia nauczycieli dyżurujących. Niewłaściwe zachowania należy zgłaszać osobie dyżurującej lub innemu nauczycielowi.

Wspólnie zadbajmy o mienie szkoły.