• 20.09.2022 11:28
        19 – 23 września 2022r.
        1. SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

Klasy zerowe - wykonują karty pracy dotyczące segregacji śmieci.

Klasy I-III SP - rozwiązują eko-rebusy.

Klasy IV-VIII i I-IVLO - wykonują prace porządkowe według załączonego harmonogramu.

Harmonogram_sprzatania_swiata_22..pdf

1. RSU INFORMUJE
          We wtorek 20 września br. na 6 lekcji w sali 108 odbędzie się walne zebranie RSU, na którym wybrany zostanie tegoroczny zarząd Samorządu Uczniowskiego.

1. KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH „JESIENNE CUDAKI”
          Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki i ich rodziców do wzięcia udziału
          w jesiennym konkursie. Na wspaniałe „Jesienne  Cudaki” czekamy do 30 września. Prace należy wykonać z jesiennych darów (kasztany, żołędzie, szyszki, zasuszone liście, dary pochodzące z sadu: jabłka, śliwki, gruszki oraz jesienne warzywa np.: dynia, kabaczek i inne). Podpisane  prace należy składać u wychowawców do 30.09.2022r.

1. SZCZĘŚLIWY NUMEREK
          Od wtorku 20 września br. wznawiamy akcję „Szczęśliwy numerek”. Osoba posiadająca ten numer jest zwolniona z odpowiedzi ustnych w danym dniu. Wylosowany numerek będzie codziennie umieszczany na gazetce przy sekretariacie.

2. BADANIA SPORTOWCÓW

21 września br. odbędzie się kolejna tura   badań lekarskich uczniów z klas sportowych.

1. BIBLIOTEKA INFORMUJE
          Serdecznie zapraszamy uczniów do wypożyczania lektur i innych ciekawych pozycji książkowych.
          Przypominamy o zbiórce makulatury, która trwa do końca września.