• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• 30.01.2020 22:55
      • Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością
        i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie
        oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

• Przedszkolaki od samego rana z  wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się ich doczekać. Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieci  pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze i piosenki, które ćwiczyły na tę uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać  szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.