W poszukiwaniu skarbów jesieni

28.10.2019 23:11

Dnia 23.09.19 r. nadeszła kalendarzowa JESIEŃ. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyło się wielkie powitanie zorganizowane przez grupę 4 - latków, które rozpoczęła krótka inscenizacja, a zaraz po niej Pani Jesień zaprosiła do wspólnej zabawy pełnej zagadek i piosenek.

Przedszkolaki sprzątają świat

28.10.2019 23:02

Tradycyjnie co roku włączamy się do akcji "Sprzątania Świata", by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o środowisko.

28.10.2019 22:54

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach.

Jesienny spacer

25.10.2019 15:35

ZERÓWKOWICZE OBSERWUJĄ I TROPIĄ PRZYRODĘ w ramach realizacji INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ„ Mali odkrywcy i tropiciele przyrody”.

Zerówki na spektaklu teatralnym

14.10.2019 12:33

Dnia 3.10.2019r. grupy klas zerowych uczestniczyły w wyciecze autokarowej do kina Remus  w Kościerzynie. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu „Doktor i jego zwierzęta” w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie  zainteresowań teatralnych  dzieci oraz uczenie się kultury  odbioru  sztuki.

„ Mali tropiciele i odkrywcy przyrody” - sałatka owocowa w oddziałach zerowych.

27.09.2019 19:52

W minionym tygodniu w klasach zerowych  było bardzo smacznie, a przede wszystkim zdrowo! Dzieci w ramach innowacji pedagogicznej „Mali tropiciele i odkrywcy przyrody”  na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę.

Użytkownicy mobilni

Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

Plan Lekcji i Zastępstwa

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

Nasza nowa strona!

16.06.2019 22:30
      Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, informacje o zastępstwach, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej.