• 25.03.2024 13:02
        25.03. – 27.03.2024 r.
      • GRATULACJE

Serdecznie gratulujemy:

- Bartkowi Leśniowskiemu z klasy IVc zajęcia I miejsca w kategorii klas IV oraz  Dominice Bzdędze z klasy VIIc zajęcia III miejsca w kategorii klas VII w XVI Kartuskim Turnieju Języka Angielskiego;

- Marcelowi Gołuńskiemu z kl. IIIb i Marii Serkowskiej z kl. VId zajęcia I miejsc w Gminnym Konkursie Poezji Polskiej;

- uczniom, którzy wzięli udział w etapie gminnym  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej         pn. Młodzież zapobiega pożarom.
        kategoria klas I-IV
        II miejsce – Wiktoria Piechowska  Ic
        IV miejsce  -Kornelia  Klinkosz  IIIa
        V miejsce – Karolina Rynkiewicz  IIIa,  Kacper Klasa  IVa,  Artur Diks  IVa
        kategoria klas V - VIII
        I miejsce – Piotr Piechowski  Va
        III miejsce – Agnieszka Klinkosz VIIIb
        IV miejsce – Maciej Gruba VIIIc
        W etapie powiatowym, który odbędzie się w Stężycy,  naszą szkołę będą reprezentować: Wiktoria Piechowska  oraz Piotr Piechowski;
        - uczestnikom konkursów z okazji Dnia św. Patryka

Plakat na portret Leprechauna:
        I miejsce  Pola Szmyt kl. IIIb, Maksymilian Dopke kl. Ia, Kuba Kabała kl. Ia
        II miejsce Zuzanna Klasa kl. IIa, Klara Trzebiatowska kl. IIc, Eryk Leik kl. IIIb
        III miejsce Maria Rambowska kl. Ic, Julian Rietveld  kl.IIIb, Wiktoria Piechowska kl. Ic
        wyróżnienie: Nikola Gańska kl.IIIb, Katarzyna Blok kl. IIIb,Marcel Gołuński kl. IIIb
        Praca przestrzenna na postać Leprechauna:
        I miejsce:  Lena Rietveld kl.Ia,Miłosz Szmuda kl. Ic
        II miejsce: Adriana Blady kl.Ia, Helena Dułak kl. IIa
        III miejsce:  Zuzanna Markowska kl. Ic, Aleksandra Blady kl. Ia, Amelia Rolbiecka  kl. IIa
        wyróżnienie: Igor Klinkosz  kl. Ia, Maciej Gronda-Hinca kl. IIIc, Pola Gostkowska kl. Ib
        Konkursy wiedzy o Irlandii:
        kategoria klas IV-V

I miejsce    kl. Vc,

II miejsce   klasa IVc
        III miejsce  klasa Va i IVb
        kategoria klas VI-VIII
        I miejsce    kl. VIIc
        II miejsce   kl. VIc
        III miejsce  kl. VIIIb
        wyróżnienie: kl. VId

PODZIĘKOWANIA
        Dziękujemy:

- wszystkim zaangażowanym w akcję charytatywną na rzecz chorej Nadii ze Zgorzałego;

- księżom za organizację pięknych rekolekcji szkolnych.

BADANIA SPORTOWCÓW
        We wtorek 26.03. br. odbędą się badania sportowców przy bibliotece szkolnej.

WIELKANOCNE TRADYCJE

We wtorek 26.03.br. Gromada Zuchowa „Leśne Duszki” zaprasza na występ pt. „Wielkanocne tradycje”.     Przedstawienie odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stężycy wg następującego harmonogramu:

8:30 – klasy”O”

9:00 – klasy I

9:30 – klasy III

10:00 – grupy przedszkolne

10:30 – klasy II

KONKURS MATEMATYCZNY

We wtorek 26.03.br. na 3 i 4 godzinie lekcyjnej odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny  Leon.  Zgłoszone osoby z klas IV-VIII proszone są o przyjście na dolny hol przy świetlicy po 2 lekcji.

RSU ZAPRASZA

Rada Samorządu Uczniowskiego zaprasza wszystkich uczniów na gofry, które będą sprzedawane w środę 27.03.br.

MARZEC MIESIĄCEM PROFILAKTYKI
        W ramach oddziaływań profilaktycznych w poniedziałek 25.03.br. dzięki Fundacji Alpaki na Kaszubach grupy przedszkolne miały okazję wziąć udział w warsztatach alpakoterapii W klasach szkoły podstawowej odbędą się ostatnie warsztaty dotyczące profilaktyki uzależnień.

KONKURS  PLASTYCZNY
        RSU ogłasza konkurs plastyczny pt. Symbole Świąt Wielkanocnych (np. zajączek, pisanki, baranek itp.).
        Przedstawiciele RSU będą zbierali prace w środę 27.03.2024 r. Zapraszamy do udziału!

SPRAWY PORZĄDKOWE

Wychowawcy świetlicy proszą wszystkich uczniów, którzy zgubili kluczyki od szafek, aby sprawdzili je
        w świetlicy. Sporo kluczyków czeka na właścicieli.

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Przerwa będzie trwała od 28 marca br. do 2 kwietnia br. Do szkoły wracamy w środę 3 kwietnia br.

Święta Wielkanocne to czas wyjątkowy.

To zwycięstwo życia nad śmiercią,

dobra nad złem i miłości nad nienawiścią.

Niech te święta wytyczą kierunek,

w którym podążać powinien każdy z nas.

Niechaj w codziennym życiu radość

i dobro zawsze Nam przyświeca,

a problemy będą dla Nas wyzwaniem,

nie kłopotem