• Konkurs wielkanocny

• 14.02.2021 09:19
      • Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej.
      • W konkursie mogą wziąć udział dzieci z klas I-III szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować pracę plastyczną w postaci ciekawego i oryginalnego projektu kartki wielkanocnej. Prace mogą być wykonane techniką dowolną i powinny mieć format kwadratu o wymiarach 21 cm x 21 cm.

Opisane prace można składać do 22 lutego 2021r. do gabinetu wicedyrektorów nr 13.

Opis:

Organizatorem konkursu jest Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego im. J. K. Steczkowskiego.
        Cele konkursu:
        1. Promocja Banku Gospodarstwa Krajowego.
        2. Rozwijanie twórczej inicjatywy dziecka, pomysłowości i wiary we własne siły.
        3. Doskonalenie umiejętności posługiwania się różnymi narzędziami i materiałami plastycznymi.
        4. Rozwijanie samodzielności i umiejętności planowania działań.
        Prace muszą być pracami własnymi ich autorów, nigdzie wcześniej nie publikowanymi oraz nie przedstawianymi w Konkursach.
        Każdy z uczestników może przesłać tylko jedną pracę konkursową.
        Z każdej placówki może wpłynąć maksymalnie 5 prac (wliczając również filie).
        Przekroczenie tej liczby skutkuje zakwalifikowaniem jedynie 5 prac dowolnie wybranych przez organizatora.
        W ramach konkursu zostanie wyłoniony jeden laureat nagrody głównej oraz zostanie przyznanych dziewięć wyróżnień.
        Kryteria oceny prac konkursowych:
        – oryginalność,
        – zgodność z tematem,
        – estetyka,
        – kompozycja.
        Nagrody dla laureatów zostaną przekazane  szkołom celem ich dalszego przekazania laureatom konkursu lub przedstawicielowi placówek.

Źródło / Więcej informacji: