• Próbny egzamin ósmoklasisty 23-24.02.2021

10:30 matematyka

Środa 24.02.

8:10 język polski

• Egzamin rozpocznie się o godz. 8:10. Uczniowie w maseczkach po wejściu do szkoły dezynfekują ręce, schodzą do szatni, a następnie  udają się do wyznaczonych sal, z wyjątkiem uczniów dojeżdżających,  którzy oczekują w świetlicy do godz. 8:05. Telefon/urządzenia elektroniczne oddają osobie nadzorującej przebieg egzaminu w danej sali. Zajmują wyznaczone miejsca z zachowaniem bezpiecznego odstępu 2m. Po zakończeniu egzaminu z języka angielskiego we wtorek pozostają w swoich salach pod opieką  nauczycieli dyżurujących, spożywają swoje kanapki, a następnie o wyznaczonej godzinie przystępują do egzaminu z matematyki. Po tym egzaminie, a w środę po egzaminie z języka polskiego, uczniowie ze Stężycy udają się bezpośrednio do domów, nie tworzą skupisk w szkole i poza nią, natomiast uczniowie dojeżdżający czekają na odwozy w świetlicy.

Na egzaminie obowiązuje czarny długopis, a na egzaminie z matematyki również linijka.

W środę 24.02. od 6. godziny lekcyjnej odbywają się lekcje zdalne zgodnie z planem.