• Przedświąteczne lekcje w klasie 1c

• 06.04.2021 22:02
      • Ostatni dzień nauki zdalnej w klasie 1c, przed wiosenną przerwą świąteczną, przebiegał w radosnej atmosferze. W piękny, słoneczny poranek uczniowie połączyli się na lekcje jak zwykle, ale uwagę przykuwał ich niecodzienny strój. W świetle kamer wszyscy uczniowie pokazali się w …piżamach.
      • Śmiechu było co niemiara. Potem rozpoczęły się zajęcia na temat celebracji Świąt Wielkanocnych. Po krótkiej przerwie dzieci pojawiły się przed komputerami w towarzystwie Rodziców. Odbyło się składanie życzeń świątecznych, a po nim spożywano wielkanocne, klasowe śniadanie. W dalszej części zajęć uczniowie pilnie czytali i pisali, by naukę zakończyć zajęciami z WF-u. Tym razem też inaczej niż zwykle. Dzięki życzliwości Rodziców, dzieci mogły skorzystać z uroków pięknej pogody. Wszak ruch to zdrowie. Bardzo sympatycznie spędzony dzień stał się dowodem na to, że wbrew przeciwnościom wszystko można pogodzić: zdalne nauczanie, pilną naukę i zabawę też.