• UROCZYŚCIE ŚLUBUJEMY

• 04.10.2021 18:28
      • Pierwszego października 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych.

• Uczniowie klasy 1A, 1B, 1C długo przygotowywali się do tego wydarzenia.
        Pan Dyrektor Piotr Karasiński  powitał wszystkich gości oraz  bohaterów uroczystości – Pierwszoklasistów.

Zanim uczniowie przystąpili do uroczystego Ślubowania przedstawili to, czego już nauczyli się w szkole. Odświętnie ubrani, bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i  śpiewali piosenki. Wszystkie dzieci wspaniale zdały „egzamin pierwszoklasisty”. Aktu pasowania kolorowym ołówkiem  dokonał   dyrektor szkoły.  Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy.

Na koniec najmłodsi otrzymali  rogi obfitości ufundowane przez rodziców  oraz upominek od samorządu szkolnego.

To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.