• Rada Samorządu Uczniowskiego informuje

• 11.10.2021 13:07
      • Od początku września b.r. w naszej szkole trwała kampania wyborcza do Rady Samorządu Uczniowskiego. Ponad 50 przedstawicieli ze wszystkich klas szkoły podstawowej i liceum przygotowało plakaty ze swoimi hasłami i propozycjami wyborczymi, a 20.09, w poniedziałek, miały miejsce wybory.
      • Uczniowie wrzucali karty wyborcze do specjalnie przygotowanej urny, a nad prawidłowym przebiegiem tego procesu czuwali uczniowie klas ósmych, którzy również podliczyli głosy. 28.09 grono 14 uczniów z najlepszym wynikiem wybrało na walnym zebraniu tegoroczny Zarząd RSU: Ø i tak przewodniczącym RSU 2021/2022 został Bartosz Gruchała z klasy VIIIc, Ø jego zastępcą ze szkoły podstawowej Patrycja Hinca z klasy VIIId, Ø zastępcą z ramienia liceum ogólnokształcącego Szymon Treder kl. ILO-4, Ø sekretarzem wybrano Marię Mach z kl. VIIId, Ø a Skarbnikiem Kacpra Jereczek z kl. VIIIb. Wybrano również przewodniczących sekcji: Przewodniczącym Sekcji Sportowej został Sebastian Mielguj kl.VIIIb, Przewodniczącym Sekcji Kulturalno – Rozrywkowej Tomasz Hinc kl.VIIIb, Przewodniczącym Sekcji Naukowo – Charytatywnej Krystian Lepak z kl. VIIb, a Przewodniczącym Sekcji Porządkowej Stanisław Michalak kl. VIb. Następnie dokonano podziału wszystkich członków RSU na sekcje i ustalono, że cotygodniowe spotkania Rady odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 1040 w sali 108. Wybory to dla naszej społeczności ważne wydarzenie, także nowo wybranej Radzie Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

Opiekunki: Angelika Adamczyk, Dorota Leśniowska, Ewa Myszk, Kamila Simon