• 17.01.2022 10:50
      • 18. ZADANIA TYGODNIA 17. 01. – 21. 01. 2022r.

1. KONIEC I PÓŁROCZA
          W piątek 21 stycznia kończy się I półrocze nauki w roku szkolnym 2021/2022.
          Od poniedziałku 24 stycznia rozpoczynającego II półrocze będzie obowiązywał nowy plan lekcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej szkoły.

1.  BIBLIOTEKA PRZYPOMINA
          Zgodnie z Regulaminem wypożyczania bezpłatnych podręczników szkolnych uczniowie zobowiązani są do ich szanowania. Każdy podręcznik powinien być podpisany (imię i nazwisko ucznia, klasa, do której uczęszcza). Podręczniki należy też  zaopatrzyć w okładkę ochronną.
        2. CHARYTATYWNA ZBIÓRKA PIENIĘŻNA
          W dniach 18-20.01. Rada Samorządu Uczniowskiego prosi całą społeczność szkolną o przyłączenie się do zbiórki pieniędzy na rzecz rodziny państwa Justyny i Łukasza, którzy w niedawnym pożarze stracili nowo wybudowany dom. Na każdego ofiarodawcę czeka cukierek!

1. DZIEŃ BABCI I DZIADKA
          21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. W tym dniu wnuki składają życzenia swoim babciom i dziadkom. Niezwykle uroczyście obchodzone jest to święto przez naszych przedszkolaków, którzy przygotowują występy online, dziękując wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło oraz życząc im dużo zdrowia i długich lat życia.

2. KĄCIK RZECZY POZOSTAWIONYCH W SZKOLE
          W ciągu najbliższych dwóch tygodni  na parterze na stolikach będą wyłożone rzeczy pozostawione przez uczniów w szkole. Prosimy  o przejrzenie  znajdujących się tam ubrań (kurtki, spodnie, bluzy…).
        3. PRZYPOMINAMY
          Wieszak na ubrania, który znajduje się przy świetlicy, służy dzieciom z klas młodszych uczestniczącym w zajęciach świetlicowych. Prosimy o niepozostawianie na nim odzieży wierzchniej przez innych uczniów.