• 31.01.2022 13:59

31. 01. – 04. 02. 2022r.

1.  PLAN LEKCJI NA CZAS NAUCZANIA ZDALNEGO

Od 31 stycznia do rozpoczęcia ferii w klasach V – VIII i liceum obowiązuje inny plan lekcji. Można go znaleźć na stronie internetowej szkoły, gdzie zamieszczono również zmieniony  harmonogram dowozów.

Przypominamy o konieczności śledzenia bieżących informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej.

1. WYNIKI KONKURSU LEGO

Z okazji Światowego Dnia Klocków LEGO w naszej szkole odbył się konkurs na projekt „Wakacje
        w Stężycy”. Wpłynęło 15 prac, które zostały ocenione w  trzech grupach wiekowych: przedszkole,
        klasy 1-3 SP i klasy 4-6. Komisja przyznała następujące miejsca:

Klasy 4 – 6

I miejsce – Michał Karasiński 4d;

II miejsce – ex aequo:  Oliwier Cirzon 4d  i Piotr Cyrzan 4d;

III miejsce - ex aequo: Stanisław Mielewczyk 4d, Filip Juński 4d (praca wspólna) i Hubert Pajor 6c.

Klasy 1 – 3  SP

I miejsce – Anna Wyrzykowska 1c i Mikołaj Wyrzykowski 2a (praca wspólna);

II miejsca – Maciej Gronda-Hinca 1c;

III miejsce – Jakub Gański 2c.

Wyróżnienia: Antonina Wysocka i Paweł Szmytke.

Rada Rodziców ufundowała atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Wszyscy uczestnicy
                     otrzymają   pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.