• 07.02.2022 12:54

07.02. – 11.02. 2022r.

• 1. DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
        Święto takie obchodzone jest w całej Europie w pierwszej połowie lutego (w  tym roku przypada  8 lutego).  Jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu  do zasobów internetowych.

2. WALENTYNKI

W  piątek  tj. 11.02.2022r. zapraszamy wszystkich uczniów klas 0-IV SP do skorzystania z usług poczty walentynkowej. Przedstawiciele RSU zaczną zbierać walentynki na drugiej lekcji!
        Serdecznie zapraszamy do zabawy!!!

Rada Samorządu Uczniowskiego ogłasza również konkurs dla klas 0-IV SP na najpiękniejszą walentynkę. Podpisane prace, wykonane dowolną techniką należy wrzucić do poczty walentynkowej, która działać będzie od drugiej lekcji w piątek. Liczymy na Waszą kreatywność.

3. POMÓŻMY RODZINIE

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!
        W dniach 9-11 lutego na terenie naszej szkoły prowadzona będzie zbiórka na rzecz  wielodzietnej rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo prosimy o  produkty żywnościowe z długą datą ważności  oraz środki czystości. Rzeczy można pozostawić w głównym holu - pod plakatem z informacją o zbiórce.
        Gdyby ktoś z Państwa chciał wspomóc rodzinę  w inny sposób prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym
        p. Oliną Jakubek (s.05).
        Bardzo dziękujemy za każdą pomoc.

4. BIBLIOTEKA ZAPRASZA

Przed nami ferie zimowe. Ten czas odpoczynku od nauki możemy spędzić na czytaniu ciekawych książek. Biblioteka serdecznie zaprasza do wypożyczania pozycji z literatury pięknej (bajki, baśnie, przygodowe, historyczne, fantastyczne).

5. FERIE ZIMOWE
        Od 14  do 27 lutego 2022r. będą trwały ferie zimowe. Niezależnie od tego, czy będziemy wyjeżdżali
        na zorganizowany wypoczynek, czy spędzali  ferie w domu, ważne jest zachowanie podstawowych zasad
        i przepisów bezpieczeństwa.