• 27.02.2020 21:14
      • W dniach 10-14.02.2020r. świętowaliśmy w szkole tydzień walentynkowy. Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała konkurs na najładniejszą Walentynkę (wyniki poniżej), dyskotekę walentynkową z wyborami królowej i króla, pocztę walentynkową, a Przewodniczący Oskar walentynkowo i cukierkowo gratulował naszym licealistkom - juniorkom z GKS Wieżyca zajęcia pierwszego miejsca w Finale Ligi Wojewódzkiej Juniorek. Love is in the air!

• 11 lutego 2020r. Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły zorganizowała dyskotekę "przedwalentynkową". Z zaproszenia skorzystali uczniowie klas VI-VIIISP. Już od początku imprezy miłym zaskoczeniem dla przybyłych były słodkie niespodzianki w postaci cukierków. Cała oprawą muzyczną zajęli się nasi niezawodni chłopcy z klasy VIIIb, którzy nie mieli zamiaru pozwolić uczestnikom nawet na chwilę wytchnienia. Natomiast przedstawiciele RSU zaproponowali kilka zabaw w celu zintegrowania wszystkich uczniów. Wybrano również Króla i Vice Króla oraz Królową i Vice Królową imprezy (Mateusz Olszewski VIIIb i Tobiasz Zwara VIb oraz Patrycja Hinca VIIIb i Karolina Hinca VIIIb). Gratulujemy!!! Zabawa była przednia i nikt nie narzekał na nudę!

Wyniki konkursu na najładniejszą Walentynkę:

KLASY I-IV:

– Aleksandra Cyrzan Ic

– Julia Rolbiecka IIb

– Kornelia Wyszecka Ia i Helena Cyrzan IIa

: Dominik Lipkowski IIc, Ewa Biernat IIb, Ignacy Rambowski IIc,

walentynka Wiktora IIc

KLASY V-VIII:

– Magdalena Szymichowska VIIb

– Kinga Kołodziejczyk VIc

– Beata Skierka VIIIc

: Emilia Hałasiewicz VIIc, walentynka dla Kamila z VIIa,

walentynka dla Macieja z VIIc, walentynka dla Zuzi z VIIa,

walentynka od M dla Daniela z Vb, walentynka dla Klaudii z VIIb

SEKCJA KULTURALNO – ROZRYWKOWA GRATULUJE!

️️️