• 15.05.2023 15:17
      • 32.  ZADANIA TYGODNIA
        15 – 19 maja 2023r.
        1. GRATULUJEMY
        • Chłopcom z rocznika 2010/2011, którzy zajęli II miejsce w półfinale wojewódzkim
           Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Piłce Nożnej.
        • Uczniom, którzy zajęli wysokie miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Forget-me-not:
          Dominika Bzdęga  kl. 6c zdobyła tytuł laureata, czyli uzyskała  100% poprawnych odpowiedzi.
          Ewelina Pakuła  kl. 4b, Hanna Krzaczkowska  kl. 5c,  Maria Serkowska kl. 5d,  Krystian Lepak
           kl.8b, Tatiana Pawłowska  kl.8b, Michał Krzaczkowski  kl. 8c uzyskali wyróżnienie, czyli zdobyli wynik od 86% do 99%.
        • Agacie Kołodziejczyk kl. IVc zdobycia VI miejsca w Krajowych Mistrzostwach Polskiego Związku Tańca Disco Dance Solo.
        • RSU gratuluje zwycięzcom zawodów żonglerki piłką:
          I miejsce - Igor Kukliński VIIIa (415 podbić)
          II miejsce - Dominik Pawłowski VIa (289 podbić)
          III miejsce - Maks Kiedrowski Va (237 podbić)
          IV miejsce - Milan Kirschen VIIIa (108 podbić)
          V miejsce - Adrian Kobiela VIa (101 podbić)
        • RSU gratuluje zwycięzcom konkursu wiedzy o lekturach
          I miejsce:
          Paulina Trela Vd 7/8pkt.
          Adrian Kobiela VIa 6,5/7pkt.
          Zofia Trzebiatowska VIIb 7/8pkt.
          Milan Kirschen VIIIa 8/10pkt. / Hubert Renka VIIIa 8/10pkt.
          II miejsce:
          Oliwier Grabowski Va 6/8pkt.
          Marta Laska VIc 6/7pkt.
          Marta Łyczko VIIb 5,5/8pkt.
          Izabela Pobłocka VIIIc 7/10pkt.
          III miejsce:
          Maksymilian Pestka Vd 5/8pkt.
          Małgosia Wysiecka VIa 5,5/7pkt.
          Mateusz Roszkowski VIIc 5/7pkt.
          Krystian Lepak VIIIb 6/10 pkt.
        1. DZIĘKUJEMY

Radzie Rodziców za ufundowanie nowego dywanu do świetlicy szkolnej.
        2. LEŚNICZY W SZKOLE
          We wtorek w naszej szkole będziemy gościli leśniczego p. Kamila Balewsiego, który odwiedzi na 3 lekcji klasę IVB, a na 4 lekcji  klasę VD. Zajęcia odbędą się w sali 206. W związku z tym prosimy klasę VD o udanie się z sali 201 do sali 206, natomiast klasa, która ma zajęcia na 4 lekcji w sali 206, uda się do klasy 201.
        3. RSU INFORMUJE

W środę 17.05.2023r. na 4 godzinie lekcyjnej sekcja kulturalno - rozrywkowa RSU zaprasza chętnych uczniów do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o anime.
        Rada Samorządu Uczniowskiego ogłasza konkurs plastyczny na portret swojego idola (np. muzyka, sportowca, tik-tokera itp.) Prace w formacie A4 przedstawiciele RSU będą zbierać do końca maja. Zapraszamy do zabawy!

1. EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

Zbliża się termin egzaminów ósmoklasisty – odbędą się one w dniach 23 – 25 maja. Zachęcamy do ostatnich powtórek. Dla  uczniów klas I – VII SP oraz I – III LO będą to dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.