• Odwołanie zajęć w ZKiW w Stężycy

• 11.03.2020 13:16
      • Stężyca, 11.03.2020r.

Szanowni Rodzice

Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa Minister Edukacji Narodowej na podstawie tzw. specustawy przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

Na podstawie w/w rozporządzenia zajęcia w przedszkolu, szkole oraz w internacie zostają zawieszone na dwa tygodnie.

12 i 13 marca br. w przedszkolu i szkole będą odbywały się jedynie zajęcia opiekuńcze dla tych dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić w tym czasie opieki.

Od 16 do 25 marca br. wychowankowie/uczniowie nie przychodzą do przedszkola, szkoły i internatu.

Dalsze komunikaty będą pojawiały się w e-dzienniku Librus i na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor ZKiW w Stężycy

Lucyna Kerlin