• Wycieczka klasy 8a i 8c

• 10.06.2023 09:57
      • W dniach 28-30.05.2023 klasy 8a i 8c wybrały się na wycieczkę na południe Polski i do Czech.
      • Uczniowie ruszyli wczesnym rankiem w niedzielę i po długiej podróży od razu wybrali się niebieskim szlakiem na podbój ruin zamku Chojnik, z którego rozpościerał się spektakularny widok na całą okolicę. A przeprawę leśnym szlakiem z pewnością uczniowie wspominać będą długo. 😊Wieczorem daliśmy odpocząć zmaltretowanym członkom 😉w Termach Cieplickich. Drugi dzień wycieczki uczniowie spędzili na zwiedzaniu Pragi, przepięknej stolicy Czech. Pogoda dopisywała, turyści mieli dobre humory, a i czeska kuchnia uczniom przypadła do gustu. Po powrocie natomiast grupa przespacerowała się jeszcze po urokliwej Szklarskiej Porębie. Ostatniego dnia ósmoklasiści ruszyli z kopyta zdobywać Śnieżkę, co najwytrwalszym uczniom rzeczywiście się udało! SZACUN! Po drodze widzieliśmy urokliwą świątynię Wang i pełny piechurów Karpacz. Opaleni i uśmiechnięci uczniowie póóóźnym wieczorem wrócili do Stężycy. Za pomoc w organizacji wyjazdu szczególnie dziękujemy rodzicom wychowanków z klasy 8a i oraz szkolnej Radzie Rodziców.