• 12.06.2023 11:29
      • 35.  ZADANIA TYGODNIA

12.06. – 16.06. 2023r.

1. PODZIĘKOWANIA
          Serdecznie dziękujemy pocztowi sztandarowemu szkoły podstawowej i opiekunowi za udział
           w uroczystościach Bożego Ciała.

1. WYSTAWA RZECZY POZOSTAWIONYCH W SZKOLE
          Od wtorku w  holu przy wejściu do szkoły zostaną wyłożone ubrania, obuwie oraz inne rzeczy pozostawione przez uczniów  w szkole. Zachęcamy do ich przejrzenia.

2. TESTY SPRAWNOŚCIOWE
          14 czerwca br. odbędą się testy sprawności fizycznej dla klas IV szkoły podstawowej – II termin.

3. EGZAMIN ÓSMOKLASISTY W TERMINIE DODATKOWYM
          14 czerwca br. o godz. 9.00 w bibliotece szkolnej rozpocznie się egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Prosimy o zachowanie ciszy.

1. JUŻ NIEBAWEM KLASYFIKACJA ROCZNA
          Wielkimi krokami zbliża się czas klasyfikacji rocznej. Zachęcamy, aby wykorzystać pozostałe dni
           na poprawę ocen, uzupełnienie braków, aby z satysfakcją ukończyć mijający rok szkolny.

2. KLUCZYKI OD SZAFEK – PRZYPOMNIENIE
          Po raz kolejny przypominamy, że do dnia 12 czerwca wychowawcy proszeni są o zebranie od uczniów kompletów  kluczyków od szafek (dwa kluczyki i dwie zawieszki) i przekazanie ich
           do pani Jolanty Szmyt.  Prosimy, aby uczniowie  posprzątali swoje szafki, zanim zwrócą kluczyk wychowawcy.