• 12.09.2023 13:31
        11 – 15 września 2023r.

1. WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Początek roku szkolnego to odpowiedni moment, aby  zaplanować systematyczną naukę, która przyniesie wymierne korzyści w postaci dobrych ocen.
        Życzymy, aby każdy uczeń zdobywał ich jak najwięcej.

Prosimy, aby zaglądać na naszą stronę internetową, gdyż pojawiają się tam aktualne informacje.

1. NARODOWE CZYTANIE 2023.
          Dziękujemy nauczycielom i uczniom za udział w akcji Narodowe Czytanie 2023, którego edycję gminną  9 września zorganizowała  Gminna Biblioteka Publiczna
          w Stężycy. W tym roku mieliśmy okazję zapoznać się z fragmentami powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”.
        2. RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO INFORMUJE

20.09.2023r. (środa) odbędą się wybory ogólnoszkolne do Rady Samorządu uczniowskiego SP i LO. Kampanię wyborczą zaczynamy w poniedziałek 18.09.2023r.

1. LEŚNE DUSZKI

I Gromada Zuchowa Leśne Duszki zaprasza wszystkie chętne dzieci z klas 1-3 na zbiórkę zuchową, która odbędzie się 12.09 na 7. godzinie lekcyjnej (13:40-14:25) w sali 04.
        Czeka na Was niesamowita przygoda.           Zapraszamy.

1. BADANIA LEKARSKIE SPORTOWCÓW

We wtorek (12.09.20223r.) i w środę (13.09.2023r.) od godz. 8.05 odbędą się badania lekarskie dla uczniów klas sportowych..

1. ŚWIETLICA INFORMUJE

Uczniowie, którzy nie odebrali biletów miesięcznych  na autobus, powinni to zrobić w poniedziałek i wtorek (11-12.09.2023r.) w świetlicy szkolnej.

1. BIBLIOTEKA INFORMUJE

Zgodnie z regulaminem korzystania z darmowych podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych, każdy uczeń zobowiązany jest do ich poszanowania.  Podręczniki  należy obłożyć oraz podpisać imieniem
        i nazwiskiem, podając klasę i rok szkolny
        .

1. „SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW 2”
          W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji „Szkoła pełna talentów 2”. Można nas wesprzeć, przynosząc Talenciaki.do pudełka znajdującego się
          w świetlicy i przedszkolu bądź zarejestrować na stronie LIDLA.