• 19.09.2023 18:10
        18 - 22 września 2023 r.

1. PRZYPOMINAMY
          20.09.2023r. (środa) odbędą się wybory ogólnoszkolne do Rady Samorządu Uczniowskiego SP i LO. Prawo wyborcze przysługuje uczniom klas III-VIII SP i I – IV LO. Przypominamy, że kandydaci to: dwóch uczniów z klas IV-VI, 3 uczniów z klas VII, czterech uczniów
           z klas VIII i po dwóch uczniów z klas licealnych.
          Walne zebranie Rady Samorządu odbędzie się w piątek

1. PRZEDSZKOLE INFORMUJE
          - Dnia 18 września br. w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych odbędą się pokazowe zajęcia sportowe z Akademii Drużyny Kangura.
          - Dnia 20 września br. organizujemy najważniejsze święto dla wychowanków naszego przedszkola czyli Dzień Przedszkolaka.

- Dnia 21 września br. w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych odbędzie się spotkanie
        z funkcjonariuszami Policji.

1. SPRZĄTANIE ŚWIATA
          W dniach 15 – 17 września 2023 r. obchodzono 30. finał Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata.

Hasło przewodnie jubileuszowej edycji Sprzątanie świata - Polska brzmi: „Sprzątanie świata łączy ludzi".
        W naszej szkole akcja będzie trwała od 18 września do 29 września br. Szczegółowe informacje zostaną przekazane wychowawcom klas.

1. REGULAMIN BASENU
          Nastąpiła zmiana w zapisie regulaminu korzystania z basenu „Uczniowie korzystający
           z basenu są zobowiązani używać  klapek i czepków”.

1. BEZPIECZEŃSTWO  W CZASIE PRZERW

Podczas przerw wszyscy uczniowie winni przestrzegać zasad bezpieczeństwa i kulturalnego zachowania, respektować polecenia nauczycieli dyżurujących. Niewłaściwe zachowania należy zgłaszać osobie dyżurującej lub innemu nauczycielowi. Obowiązuje bezwzględny zakaz opuszczania terenu szkoły.