• 25.09.2023 14:00
        25 - 29 września 2023 r.
        1. ZMIANA PLANU LEKCJI
          Od poniedziałku 25.09.br. obowiązuje nowy plan lekcji oraz nowy harmonogram odwozów. Szczegółowe informacje znajdują się na gazetkach szkolnych i na stronie internetowej szkoły.

1. KARTA ROWEROWA
          W poniedziałek 25.09. br. odbył się egzamin teoretyczny (test)  na kartę rowerową.
          Część praktyczna (jazda na rowerze) odbędzie się w środę 27.09. br. o godz. 9.00.

1. BADANIA SPORTOWCÓW

W dniach 26-27.09 br. odbędą się badania lekarskie dla klas sportowych.

1. WALNE ZEBRANIE RSU

W środę 27.09.2023r., na trzeciej lekcji w świetlicy szkolnej odbędzie się walne zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego SP, na które zapraszamy grupę 16 uczniów z największą liczbą głosów.

W środę 04.10.2023, na trzeciej lekcji odbędzie się walne zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego Liceum Mistrzostwa Sportowego.

1. APEL

W czwartek 28.09. br. na trzeciej godzinie lekcyjnej w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się apel dla klas V–VIII poświęcony błogosławionej rodzinie Ulmów.

.

1. SZCZĘŚLIWY NUMEREK
          Od poniedziałku 25.09. br. wznawiamy akcję „Szczęśliwy numerek”. Osoba posiadająca ten numer jest zwolniona z odpowiedzi ustnych. Losowanie numerku odbywa się automatycznie w Librusie i codziennie umieszczany jest na gazetce przy sekretariacie.
        2. BIBLIOTEKA ZAPRASZA
          Serdecznie zapraszamy uczniów do odwiedzenia biblioteki i wypożyczenia lektur oraz innych ciekawych pozycji z literatury pięknej.