• 19.10.2023 00:00
      • W miniony piątek 13.10.2023 r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

• Uroczyste obchody otworzył Dyrektor szkoły Piotr Karasiński, który złożył życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim uczniom. Miłe słowa pracownikom oświaty i młodzieży przekazali również Wójt Gminy Stężyca Pan Tomasz Brzoskowski, ksiądz proboszcz Piotr Lipkowski, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Bogusława Kaliska oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Liceum Mistrzostwa Sportowego Marcin Ceremus wraz ze swoim sekretarzem Julią Kwiecińską. W trakcie uroczystości nagrodzono również nauczycieli za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i serdecznie pogratulowano tegorocznym stypendystom.

Akademię pod hasłem „Trzeba mieć wielkie serce by kształtować małych ludzi” 💖 wraz ze swoimi opiekunami i starszymi uczniami przygotowały natomiast klasy czwarte szkoły podstawowej. Były wdzięczne piosenki, urocze wiersze, intrygujące występy instrumentalne i taneczne oraz krótki zarys historii obchodzonego święta. Czwartacy wręczyli również słodkie upominki pracownikom obsługi i okolicznościowe medale nauczycielom, a uczniowie z Rady Samorządu Uczniowskiego tradycyjnie podarowali swoim pedagogom czerwone długopisy. Wszystkim udzieliła się radosna atmosfera, a łzom wzruszeń nie było końca. 🥰🥰🥰