• 23.10.2023 22:13
        23.10  –  31.10.2023 r.
      • GRATULACJE
        Serdecznie gratulujemy tegorocznym stypendystom.

- Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego otrzymali Jakub Gorczyca i Daniel Imianowski.

- Stypendium Starosty Kartuskiego uzyskała Karolina Skoneczna.
        - Stypendium Wójta Gminy Stężyca zdobyli absolwenci klas ósmych: Milan Kirschen, Michał Krzaczkowski, Igor Kukliński, Witold Kurek, Krystian Lepak, Marianna Lepak, Kacper Michałek, Fabian Pawłowski, Tatiana Pawłowska, Kamila Pek, Izabela Pobłocka, Zofia Preweda, Anna Puzio i Paweł Rolbiecki oraz licealiści: Natalia Bandurska, Pola Bujnarowska, Agata Gołaszewska, Jakub Gorczyca, Julia Hewelt, Daniel Imianowski, Kajetan Koniecki, Barbara Latos, Aleksandra Liedtke, Mikołaj Michnowski, Iga Piasny, Otylia Pikuła, Maria Spławska i Piotr Szewczyk.

DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt. Dary zostały przekazane do schroniska w Kościerzynie.

FLUORYZACJA

We wtorek 24 października br. odbędzie się fluoryzacja w klasach I – III.
        Prosimy o przyniesienie szczoteczek do zębów.

BADANIA SPORTOWCÓW
        We wtorek 24 października br. i w środę 25 października br. zaplanowano ostatnią turę badań lekarskich uczniów z klas sportowych.

OTRZĘSINY
        W środę 25 października br. na 6 i 7 lekcji odbędą się otrzęsiny klasy ILO przygotowane przez Samorząd Uczniowski liceum.

RSU ZAPRASZA
        RSU zaprasza wszystkich uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i LO na turniej szachowy, który będzie miał miejsce w czwartek 26 października br. na 2 i 3 lekcji. Prosimy wyznaczyć nie więcej niż dwóch zawodników z klasy.

PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA
        W piątek 27 października br. o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej odbędzie się Pasowanie
        na Świetliczaka  dzieci z klas pierwszych objętych opieką świetlicową.

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów najbliższych oraz tych, o których nikt już nie pamięta.

Dzień 2 i 3 listopada br. są dniami dodatkowo wolnymi w szkole od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.