• 06.03.2024 00:17
        04.03. - 08.03.2024 r.
      • GRATULACJE
        Gratulujemy:
        - drużynom dziewcząt  oraz chłopców z klasy VI c i d  zajęcia III miejsc w Gminnych zawodach w piłkę ręczną w Klukowej Hucie.

- Szkolnym Mistrzom Ortografii, którzy zostali wyłonieni na podstawie wyników corocznego Szkolnego Dyktanda, które odbyło się w Dzień Języka Ojczystego:
        Klasy III-VSP

I miejsce - Mikołaj Wyrzykowski IVc
        II miejsce - Wojciech Bronk Vc, Bartłomiej Leśniowski IVc, Karolina Rynkiewicz IIIa
        III miejsce - Magdalena Wandtka Vc
        Wyróżnienie - Martyna Choszcz IVc
        Klasy VI-VIIISP
        I miejsce - Maksymilian Pestka VId
        II miejsce - Szczepan Stanisławski VIIIc
        III miejsce -  Ewa Biernat VIb, Wiktoria Gostkowska VIc, Natalia Lewańczyk VIIIc
        Wyróżnienie - Hanna Żwan VId
        Klasy I-IVLO
        I miejsce - Jakub Lepak ILO
        II miejsce - Julia Hewelt IIILO
        III miejsce - Milan Kirschen ILO, Kacper Kobiela ILO, Natalia Mojsiewicz IVLO
        Wyróżnienie - Jakub Gorczyca IIILO, Iga Piasny IVLO, Maria Spławska IVLO.

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie  dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę charytatywną na rzecz bezdomnych kotów.

MISTRZOSTWA POLSKI W STĘŻYCY

W dniach 5 – 9 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w ZKiW w Stężycy odbędą się mecze siatkarskie Finałowego Turnieju Mistrzostw Polski Juniorek.

WYJAZD NA WYSTAWĘ LEGO

We wtorek 5 marca br. uczestnicy IV edycji Szkolnego konkursu na najciekawszą konstrukcję z klocków LEGO pt. „Ferie zimowe w Stężycy” wezmą udział w wycieczce do Gdańska na wystawę LEGO.

MARZEC MIESIĄCEM PROFILAKTYKI
        Rusza kolejny miesiąc profilaktyki w ZKiW w Stężycy. W programie m.in.: spotkania z psychologiem, dietetykiem, radcą prawnym, alpakoterapia oraz warsztaty dla rodziców. W związku z odbywającymi się
         w naszej placówce Mistrzostwami Polski w Siatkówce pierwszy tydzień zajęć skoncentrowany będzie na najmłodszych podopiecznych.

Grafik poszczególnych zajęć dostępny jest u p. Oliny Jakubek oraz u wychowawców klas.

KIERMASZ SŁODKOŚCI

7 marca br. klasa IIb zaprasza na kiermasz słodkości.

RSU ZAPRASZA

RSU zaprasza serdecznie na popcorn i sandwicze, które będą serwowane w trakcie mistrzostw siatkarskich przy wejściu głównym do hali sportowej.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ  KOBIET
        Pierwszy oficjalny Dzień Kobiet obchodzony był 28 lutego 1909 roku z inicjatywy Socjalistycznej Partii Ameryki. Za jego pierwowzór można przyjąć jednak obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Święto 8 Marca jest okazją, by za wszystko podziękować  naszym paniom.

ŚWIĘTO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Tegoroczne obchody zaplanowano od poniedziałku 11 marca br. Szczegółowe informacje zostaną podane
         kolejnych Zadaniach Tygodnia.

KONKURS PLASTYCZNY
        Panie: Mariola Nawrocka, Magdalena Kulwikowska oraz Maria Bronk zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Wiosenny bukiet”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy przestrzennej przedstawiającej wiosenny bukiet. Praca powinna  być wykonana z kolorowego papieru, bibuły bądź z krepy. Gotowe prace prosimy  składać w świetlicy szkolnej do dnia 21.03.2024 r.

PRZYPOMNIENIE

Z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Patryka trwa konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III. Przypominamy, że prace należy składać do dnia 14 marca br.

SPRAWY PORZĄDKOWE
        We wtorek 5 marca br. od godz. 1240  sala gimnastyczna będzie wyłączona z użytku ze względu na próbę zespołu JOWITA DANCE