• 16.04.2024 11:14
        15.04. – 19.04.2024 r.
      • GRATULACJE

Serdecznie gratulujemy:
        - Hannie Krzaczkowskiej kl. VIc, Dominice Bzdędze kl. VIIc zajęcia I miejsca, Kacprowi Klinkoszowi kl.Vb zajęcia III miejsca  oraz Filipowi Kulaszewiczowi kl. VIIb wyróżnienia w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego Improve your English  w Szymbarku;

- zwycięzcom Szkolnego turnieju podbijania piłki:

klasy IV-VI

I miejsce - Maksymilian Kiedrowski VIa    (360 podbić)

II miejsce – Oliwier Grabowski VIa             (224 podbicia)

III miejsce – Maksymilian Jasnoch Va          (38 podbić)

IV miejsce – Artur Diks IVa (32 podbicia)

V miejsce – Piotr Mielewczyk VIb (21 podbić)

klasy VII-VIII

I miejsce – Jan Jaszul VIIIa (361 podbić)
                     II miejsce – Dawid Mruk VIIIa (320 podbić)
                     III miejsce – Adrian Kobiela VIIa (104
                     podbicia)
                     IV miejsce – Oliwier Spychalski VIIc (87
                     podbić)
                    V miejsce – Dawid Piechowski VIIc
                    (79  podbić

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy uczniom z aktywu bibliotecznego za włączenie się w organizację uroczystości pasowania    uczniów klas pierwszych na czytelników;

LICEALIŚCI W DOMU DZIECKA I W HOSPICJUM W KARTUZACH

Z inicjatywy dyrektora pana Piotra Karasińskiego we współpracy z panią Magdaleną Kulwikowską uczniowie klasy  I i II LO  w dniu 04.04. br. odwiedzili Dom Dziecka w Kartuzach, gdzie zaprezentowali naszą szkołę
        i wręczyli upominki. W poniedziałek 08.04. br. gościli w kartuskim  hospicjum „Dom Nadziei”, przekazując zebrane w szkole dary.

GMINNY KONKURS BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

We wtorek 16 kwietnia br. o godzinie 8.30 w naszej szkole odbędzie się Gminny Konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

FLUORYZACJA

W środę 17 kwietnia br. zaplanowano szczotkowanie zębów w klasach I – III. Prosimy o przyniesienie szczoteczek do zębów.

AKCJA CHARYTATYWNA
        W środę 17 kwietnia br. będzie miała miejsce kolejna zbiórka plastikowych nakrętek w ramach akcji „Mały korek – wielka sprawa”.

RSU INFORMUJE
        W środę zapraszamy na popcorn, a  w czwartek 18 kwietnia br. na 4. godzinie lekcyjnej w świetlicy szkolnej odbędzie się Szkolny konkurs wiedzy o Anime.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

W piątek 19 kwietnia br. o godz. 10.00 w naszej szkole w sali gimnastycznej odbędą się eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom”.

DZIEŃ ZIEMI

Tegoroczna XVII edycja odbędzie się 22 kwietnia 2024 r. pod hasłem „Zainwestuj w naszą planetę”.
        W dniach 22 – 26 kwietnia br. nasza szkoła aktywnie włączy się w sprzątanie zgodnie
        z  harmonogramem, który zostanie zamieszczony w pokojach nauczycielskich.