• 06.05.2024 22:44
      • 30.  ZADANIA TYGODNIA
        06 – 10 maja 2024 r.
      • GRATULACJE
        Serdecznie gratulujemy laureatom zawodów i konkursów:

drużynom GKS Wieżyca 2011 Stężyca oraz kadrze trenerskiej zdobycia tytułu Mistrza Polski w kategorii Juniorek Młodszych i brązowego medalu w Mistrzostwach Polski Młodziczek.

laureatom eliminacji gminnych Konkursu „RODNÔ MÒWA” w Stężycy
        w kategorii klas 0
        III miejsce - Julia Gołuńska
        wyróżnienie - Antoni Witke
        w kategorii klas I-III
        III miejsce - Nikola Gańska kl. IIIb
        w kategorii klas IV-VI
        III miejsce - Krzysztof Malinowski kl. IVb
        w kategorii klas VII-VIII
        wyróżnienie- Monika Szynszecka kl. VId

zwycięzcom Szkolnego Turnieju Podbijania Piłki dla uczniów LO
        I miejsce - Jakub Adamowicz kl. IIILO (380 podbić)

II miejsce - Dominik Platta kl. ILO (302 podbicia)
        III miejsce - Marceli Gackowski kl. IILO (260 podbić)
        IV miejsce - Wiktor Naczk kl. IILO (252 podbić)

PODZIĘKOWANIA
        Dziękujemy:

nauczycielom/wychowawcom i uczniom klasy 3 LO4, którzy przygotowali apel pożegnania absolwentów naszego liceum;

nauczycielom/wychowawcom i uczniom klasy VIc i VId za przygotowanie uroczystej akademii z okazji Święta 3 Maja;

pocztowi sztandarowemu i wszystkim uczestnikom gminnych obchodów majowego święta;

MATURA TRWA

We wtorek, środę i czwartek  będą  odbywały się  egzaminy maturalne w hali widowiskowo-sportowej, salach znajdujących się w tym obiekcie, a także w bibliotece szkolnej. W tych dniach uczniowie w czasie przerw nie wychodzą na zewnątrz budynku.  Prosimy o bezwzględne zachowanie ciszy.

BADANA SPORTOWCÓW

W środę 8 maja br. odbędą się badania sportowców, tym razem w gabinecie  przy przejściu z małej sali gimnastycznej do przedszkola.

RSU ZAPRASZA
        W środę 8 maja br. RSU zaprasza uczniów klas III-VIIISP i LO do udziału w konkursie językowym Mistrz słówek. Prosimy wyznaczyć po dwóch uczniów z klasy w kategorii język angielski, hiszpański, kaszubski, niemiecki i łacina.

WIECZÓR Z TESTAMI
        W środę 8 maja br. w godz. 17.15 - 19.15 w sali 108 odbędzie się Wieczór z testami dla chętnych uczniów klas ósmych. Uczniowie będą mieli okazję rozwiązywać zadania egzaminacyjne z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.
        Prosimy o przyniesienie zgody rodzica na udział w zajęciach.

SPRAWY PORZĄDKOWE
        Wychowawcy świetlicy proszą wszystkich dojeżdżających uczniów o odbiór biletów miesięcznych.