• Pożegnanie uczniów klas ósmych

• 30.06.2020 09:34
      • "Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego..."
      • Takie hasło przyświecało tegorocznej uroczystości pożegnania absolwentów szkoły podstawowej. Ze względu na stan epidemii spotkanie odbyło się w skromniejszej niż zazwyczaj oprawie. Uczniom towarzyszyli  nieliczni goście: ks. proboszcz Bogdan Lipski, przedstawicielki organu prowadzącego - pani Urszula Ziomkowska  Naczelnik Wydziału Edukacji i pani Magdalena Klasa  Kierownik Centrum Usług Wspólnych, sołtys Stężycy - pani Alicja Domaschke, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Malwina Bronk, nauczyciele i pracownicy szkoły. Absolwenci otrzymali świadectwa, nagrody i wiele ciepłych słów na zakończenie nauki w naszej szkole i kolejny etap życiowych wyborów.
        Uczniowie klas siódmych przygotowali pożegnalną prezentację dla swoich starszych koleżanek i kolegów.

Życzymy absolwentom wspaniałych wakacji i miejsc w wymarzonych szkołach. Powodzenia!!!