• 07.12.2021 12:17

06. 12. – 10. 12. 2021r.

1. GRATULACJE
        • Dla  uczennicy  klasy  VIIIa Natalii Kaliskiej, która została powołana na zgrupowanie kadry Pomorza.
        • Dla uczennicy klasy VIb Kingi Szycy za zdobycie wyróżnienia w  XXV Konkursie Wiedzy o Kaszubach organizowanym przez Dziennik Bałtycki i Zrzeszenie Kaszubsko- Pomorskie.
        1. ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE

Harmonogram zajęć wspomagających w tygodniu 6 - 10.12.2021.
        8c  9-10 lekcja poniedziałek  - j. angielski
        8c+8a(3 ch)  9-10 lekcja poniedziałek  - matematyka
        7b  8-9 lekcja poniedziałek  - j. angielski
        7c  8-9 lekcja poniedziałek  - j. polski
        8b  9-10 lekcja wtorek - j. angielski
        8b+8d+8a 9-10 lekcja wtorek - j. polski
        5a ( część I)+5b  9-10 lekcja wtorek - j. polski
        4d  6-7 lekcja wtorek - j. polski
        4a+4c  7-8 lekcja; 4b (tylko 8 lekcja) środa - matematyka
        5a (część II)+5c   8-9 lekcja środa - j. polski
        6b  6-7 lekcja czwartek - j. polski
        6a+6c  7-8 lekcja czwartek - j. angielski

1. PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W dniach 6-8 grudnia odbywają się próbne egzaminy ósmoklasisty. Zdającym życzymy uzyskania satysfakcjonujących wyników, a wszystkich pozostałych uczniów prosimy o zachowanie ciszy w trakcie trwania egzaminów.

1. BOŻONARODZENIOWY KONKURS
          Świetlica szkolna organizuje konkurs na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową (stroik, szopka, ozdoba choinkowa). Konkurs skierowany jest do uczniów  klas I-III. Prace należy składać do 15 grudnia do świetlicy szkolnej. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 20 grudnia br.
        2. PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ
          ZKiW w Stężycy organizuje akcję „Podziel się książką” mającą na celu zbiórkę książek dla Domu Dziecka
          w Kartuzach. Bardzo prosimy o nowe lub używane książki dla dzieci w wieku od 5 do 18 lat. Lektury, przygody lub inne powieści niech urozmaicają czas dzieciom w dni wolne od zajęć i zabiorą je w świat bajkowej fantazji.
          Akcja trwa od 6  do 17 grudnia 2021 roku. Książki należy przynosić do świetlicy szkolnej.
          ZAPRASZAMY.
        3. KONKURS NA KALENDARZ ADWENTOWY

Przypominamy, że pani Stella Piechowska-Łyczko organizuje dla uczniów klas piątych konkurs na najciekawszy kalendarz adwentowy. Prace należy składać do 20 grudnia br. do pani katechetki.

1. LOTERIA

W dniach 9 – 10 grudnia w szkole na dolnym korytarzu będzie trwała loteria fantowa. Za niewielką kwotę będzie można kupić losy. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów

1. NAGRANIA I LICYTACJE STROIKÓW NA SZKOLNYM FACEBOOKU

Na szkolnym Facebooku od piątku 10.12. do poniedziałku 13.12. będzie trwała licytacja stroików świątecznych (uzyskane pieniądze zostaną przekazane na rzecz klas). Będzie można również obejrzeć tam nagrania kolęd w wykonaniu przedszkolaków, dzieci z klas zerowych i uczniów klas I-IV SP.

1. FOTOMAK

W dniach 13 – 14 grudnia planowana jest w szkole sesja zdjęciowa  dla uczniów  (zdjęcia klasowe i indywidualne). Zdjęcia będzie wykonywała firma  FOTOMAK.