• 10.01.2022 11:23

10.01. – 14.01.2022r.

1. DZIĘKUJEMY

Bardzo dziękujemy za udział w akcji charytatywnej „Podziel się książką”, która spotkała się z dużym odzewem wśród społeczności szkolnej. 30 grudnia 2021r. książki zostały przekazane do Domu Dziecka w Kartuzach.

1. OCENY ŚRÓDROCZNE

Do 18 stycznia będą wystawione oceny śródroczne. Zachęcamy do wykorzystania czasu, który przed nami, na poprawę ocen, uzupełnienie braków, aby I półrocze zakończyło się  dla każdego ucznia sukcesem edukacyjnym.

1.  KONKURS BIBLIOTECZNY „MÓJ ZESZYT LEKTUR”

Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych nadal trwa konkurs na najciekawszy zeszyt lektur dla klas I-III. Regulamin konkursu zamieszczony jest na stronie szkoły w zakładce „Biblioteka”. Zapraszamy do udziału.

1. ZBIÓRKA ZUCHOWA
           Dnia 13.01. odbędzie się zbiórka zuchowa. Zapraszamy wszystkie dzieci z kl.I-III w czwartek na 5 oraz 6 godzinie lekcyjnej (11:35-13:25). Spotykamy się przy sali 04.

1. ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH
          W przyszłym tygodniu odbędą się dodatkowe zajęcia dla chętnych uczniów klas ósmych poświęcone pracy z arkuszem egzaminacyjnym z języka polskiego i języka angielskiego:
          - grupa VIIIb język polski – p. Katarzyna Herka;
          - grupa VIIII b, d, a – język angielski – p. Monika Serkowska;
          - grupa VIIIc – język polski – p. Katarzyna Herka;
          - grupa VIIIc, a – język polski – p. Mariola Kupiecka.
          Szczegółowe informacje przekażą w/w nauczyciele.

1. KONKURS LEGO

Przypominamy o II edycji szkolnego konkursu na najciekawszą konstrukcję z klocków Lego pt. „Wakacje w Stężycy”. Zdjęcia prac należy wykonać do 26 stycznia 2022r. i przesłać na adres szkoły zkiwstezyca@gminastezyca.pl. Wyniki zostaną ogłoszone 28 stycznia 2022r.

1. BEZPIECZEŃSTWO SANITARNE
          W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją pandemiczną i zagrożeniem nową odmianą wirusa COVID-19 OMIKRON przypominamy o bezwzględnym obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i przestrzegania obowiązujących zasad sanitarnych.